Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik férfi érzelmi prosti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik férfi érzelmi prosti?

Figyelt kérdés
Aki úgy kezelne, mintha a barátnője lennék.
2011. jún. 16. 20:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
ismerkedésre megy ki az egész kérdés
2011. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy mennyien vállalnák be az ilyet egy ilyen magányos kapcsolatra vágyó lánnyal. Nincs türelmem és lelki erőm kivárni amíg lesz valaki akivel szerelmesek leszünk.
2011. jún. 16. 21:17
 13/36 anonim ***** válasza:
Értem..én szívesen bennelennék ha esetleg lenne szex is:) korod?
2011. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
20 vagyok.
2011. jún. 16. 21:21
 15/36 anonim ***** válasza:
írj levelet ha komolyan gondolod. én 18 vagyok.
2011. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Ez neked miért jó? nemkell ez találsz olyan srácot biztosan aki nem csinálja ezt pénzért .


Ha is undoritó ha valaki lánynak fizet de ez forditva az már nagyon kemény sajnos.


Pontosan értem mi a kérdés és mi kell neked de az biztos hogy sokkal nagyobbat csap mert az érzelem az Érzelem Nemtudod megfizetni. Az ha fizecc és törödik veled az = a semmivel.


proóbálj elmenni discó ba vagy probálj netes társkeresőn ismerkedni ha nemfekszik a szorakozó hely de az hogy fizess érte azzal fogod igazán tönkretenni magad lelkileg . :(

2011. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

lehet, hogy találnék ingyen is, de akkor le van tisztázva, hogy ezért ezt kapom, és nem várhatok amúgy semmit sem. Ingyenesnél meg hitegetném magam, hogy lehet belőle komoly is.

Tudom, hogy egyelő a semmivel, de ennyit megérdemelnék én is, legalább csak az illúziót.

Netes tárkeresőnél is egy helyben toporognánk szinte, megőrülök ettől a csiga lassúságtól mire kialakulna magától valami... Már ha egyáltalán belém szeretnének..., ha lehetséges az ilyen csoda.

2011. jún. 16. 21:31
 18/36 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy írj levelet, részben én is szeretethiányos vagyok:)
2011. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Amúgy hány éves vagy 51%? Nekem írnak akkor válaszolok, de nem szeretnék írni senkinek.
2011. jún. 16. 21:50
 20/36 anonim ***** válasza:
18 vagyok...akkor írok én oks?
2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!