Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavartam egy sráccal nemrég,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam egy sráccal nemrég, de nem feküdtünk le, mert mondtam neki, hogy szűz vagyok, semmi esélye. Csak szexet akar, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Azóta ezzel nem is próbálkozik, de ennek ellenére még mindig nagyon jól elvagyunk együtt, meg ha csak MSN-ezünk, akkor is. Valamelyik nap, azt mondta, hogy szeretne velem majd járni. (azért nem most, mert épp próbálok egy haldoklófélben lévő kapcsolatból kikeveredni) Szerintetek csak szexet akar vagy tényleg komolyan gondolja?
2009. márc. 21. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatja komolyan 1 "ideig".

Magában kigondol 1 bizonyos időt h majd azalatt kapsz tőle szépet és jót. utána meg csak a szexre akar fókuszálni.

Vigyázz nagyon. nehagyd befolyásolni magad.

2009. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

azt javaslom hogy ismerd meg jól a srácot, az én kapcsolatom is ugyanígy indult..és már 2éve 1ütt vagyunk :)

2009. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Elég régóta ismerem a srácot, egy baráti körbe járunk, meg együtt is "dolgozunk"... Nyáron ismertem meg, de csak kb 1-2 hónapja vettük észre komolyabban egymást.

2009. márc. 23. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele a dogot!egy próbát megér :)

én drukkolok nektek!!!:)

2009. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!