Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnéztem a bnőm barátnőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéztem a bnőm barátnőjének msn beszélgetését, most mit tegyek? 20/f

Figyelt kérdés

A minap hozzáfértem a párom egyik legjobb barátnőjének a beszélgetéseihez.

Egyrészt a bnőmről beszélget más bnőivel, és nem mondd rá túl kedves dolgokat. Ezeket eláruljam a páromnak?

Másrészt vannak szex titkai, amit a páromnak se mondd el, ezt is elmondjam a bnőmnek?


2011. jún. 13. 01:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Írdmeg a csajnak,h ne sunyiskodjon többet a barátnőd háta mögött és kerülje el nagyívben,ha nem is szereti! Különben kiteregeted,h szereti,ha az ágyban...bátya aztmár csak te tudod!
2011. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

utolsó 3 - köszi!

a szexhez valóban semmi közünk, de az eléggé sz*rul esik, hogy miket mondd a bnőm háta mögött, holott a párom mindig maximálisan korrekt vele

2011. jún. 13. 01:37
 13/23 anonim válasza:
100%
sztem mondd el neki:) a szexeset is elmondhatod, mi a párommal mindent megosztunk egymással, ugyanúgy, mint a legjobb barátommal. nem tudom köztetek milyen kapcsolat van, h ilyeneket meg szoktatok-e beszélni, de amit a bnője mondott, azt jobb, ha tudja..főleg, hha kiderül h tudtad és nem mondtad el, sztem nem fog örülni neki..
2011. jún. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Panda Péter ***** válasza:
88%
nyeld le a dolgot, és kussolj. így nem kerülhetsz bajba és senki nem sérül meg. ebben az esetben (mivel barom voltál) ha igazat mondasz, azzal csak rontanál a saját megítéléseden, elvesztenéd a bizalmat normál esetben. max annyit tudsz tenni, hogy próbálod sugallni a barátnődnek finoman, hogy vigyázzon azzal a lánnyal pl "tudom hogy jóban vagytok de nekem nagyon nem tetszik benne valami" és hasonlók.
2011. jún. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?Az sem jobb ha szólsz barátnődnek,az se ha hallgatsz!

Ha szólsz és kiderül,a barinőnél te leszel a legnagyobb köcsög hogy beleártottad magad!Ő szépen kimagyarázza magát és a barátnőd mivel elfogult úgy is megbocsájt neki!Ez a leggyakoribb verzió!De lehet hogy szólsz a barátnődnek fel nyílik a szeme és kirúgja a barinőt!Neked meg egy életre hálás lesz!

A másik hogy nem szólsz,de ha véletlenül össze vesznek és kiderül hogy te tudtál róla,de nem szóltál...hát isten óvjon attól amit kapni fogsz!:)

Vagy örökre(!!!!) hallgatsz,és úgy teszel mint aki sosem tudott semmiről és majd ők elintézik ahogy akarják!De egy jó tanács...legjobb barátnőt sose furkáljuk a háta mögött!Higgy nekem!:)

24/L

2011. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Burny bácsi ***** válasza:
76%
Simán ki lehet túrni legjobb barátnőt is. Csak profinak kell lenni hozzá:) Minden kapcsolatnak van gyenge pontja:P
2011. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
közel sem a legjobb barátnők, viszont napi kapcsolatban vannak, és nem szeretném, hogy a páromat hülyének nézzék...
2011. jún. 13. 13:02
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
dugd meg, aztán zsarold meg, hogyha elmondja te beárulod őt
2011. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ami érinti a barátnődet mindenképp mondd el neki, és kérj tőle diszkréciót.
2011. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A helyedben ezt nem irnam ki mer buncselekmeny...A ha meg szereted a baratnod ne mondd el mer egybol otthagy... Annyit mondhatsz h hallottad h miket mondd rola a masik lany de ne mondd h msn en olvastad..
2011. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!