Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mysuperwebcams.com oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mysuperwebcams.com oldal ingyenes?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó helyre írom-e, de hogy ide írom legalább formailag nem olvassák 18 év alattiak.

Na szóval teljesen ingyenes ez az oldal? Mert az van mindenhova írva hogy ingyenes, de amikor regelek akkor a bankkártyámon lévő név kell neki... Jó tudom van több millió név abból amit írok, csak kérdezem, hogy ingyenes-e vagy regisztrálás után kell-e fizetni?


2011. jún. 12. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden ilyen oldal fizetös.. Mit gondolsz miért vannak ott fent kamerával? Ök is pénzt kapnak érte..
2011. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

éppenséggel van olyan oldal, aho lelég komoly élő dolgokat lehet ingyen nézni..... de ott is választhatja azelőadó, hogy nem mutat sokat ingyé'.


Viszont én ott már találtam jó csajszikat, akik mutatnak sokat ingyan, a baj csak az, hogy általában a nem fizetős vendégek chat-jét letiltják. de azt sem mind, tehát van amelyiknek írni is tudsz.


Szándékosan nem írtam ide melyik ez az oldal :) marad az én titkom!

2011. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!