Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » önkielégítés menszesz közben? OO

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

önkielégítés menszesz közben? OO

Figyelt kérdés
Sziasztok,önkielégítést lehet végezni menszeszelő állapotban?Megvan és megkívántam az ujjazást,véleményeket szeretnék kérni! Ti estetek már bele ilyenbe?Hogy szoktátok ilyenkor vagy akkor,ha nincs menszesz?
2011. jún. 11. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

"menszesz" -.-" tejóég.

amúgy tamponnal simán lehet, csak ne ujjazd magad, hanem simogasd a csiklód

2011. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Én szoktam, mert amikor görcsölök, remek görcsoldó. Illetve néha ilyenkor vagyok nagyon izgatható. :/ Annyi az egész, hogy előtte és utána is alaposan kezet mosok, no meg, a körmöm mindig rövid, levágom.
2011. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én általában még piroska előtt elrendezem magam. Az első pár napban görcsölök, akkor sosem kívánom, utána meg gyengén vérzek. Rögtön tusolás után tudom csinálni, vagy tusolás közben. Persze ilyenkor már nekem is több kedvem van hozzá. :D

Szóval, ha megkívántad csináld. Ha nem a zuhany mellett döntesz, akkor is alaposan moss kezet, mert könnyebben beszedhetsz fertőzést.

Nem tudom belemehetek-e ilyenekbe, de pl. használhatsz tampont is, feltéve ha kézzel és csak kívül csinálod. Szerintem mondjuk, úgy elég kényelmetlen, de van aki szereti...

2011. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"menszeszelő állapotban"

Jézusom...


Egyébként inkább maradj a csiklóizgatásnál.

2011. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ne az írást kritizáljátok már -.- nem azt kértem h írás oktatást adjatok hanem hogy mi is legyen"jézusom"
2011. jún. 11. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már kiírsz egy kérdést, akkor törődj bele, hogy bizony azt írunk, amit akarunk.

Egyébként válaszoltam, szóval be lehet fejezni a háborgást.

2011. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!