Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aktus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aktus közben fáj a vaginám, és utána is ég, feszül?

Figyelt kérdés
A barátom is panaszkodott hogy felrepedt neki is a bőre,és nekem is olyan mint ha szét lenne repedve és érzékeny több napig. Lehetséges hogy túl szűk vagyok??? Eddig neki nem repedt fel,nekem volt már hogy érzékeny volt utána de nem több napig. Mostanában sok a vita köztünk vizsga időszak és stressz miatt,ez befolyásolhatja??
2011. jún. 11. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ajaj, de még mennyire, sok a stressz, így nem tudsz eléggé ellazulni talán nem vagy felizgulva


nedvesedsz rendesen?

2011. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nedvességgel nincs baj,csak belül érzem hogy görcs van bennem,nem tudom elengedni magam...
2011. jún. 11. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!