Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van velem? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van velem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én nem tartom magam rondának se meg semmi. oké, nem vagyok egy világszépe, de azt hiszem van pár osztálytársam, akinél szebb vagyok. És táncon a fiúk amikor velem kell táncolniuk olyanokat mondanak "van valakinél kesztyű" meg hogy "fúj ezzel nem táncolok stb... de tényleg semmi okuk rá hogy ilyeneket mondjanak. de van pár csaj az osztályban, akikre meg teljesen rámozdultak. csak úgy ölelgetik őket meg ilyesmi. a csajok is az osztályban mondták hogy nem értik, meg hogy szerintük tökre szép vagyok, meg minden. bár tudom hogy egy túloztak, de azért általában meg szokták mondani a véleményüket, ismerem őket.
2011. jún. 3. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy.

Az éretlen fiúk úgy udvarolnak, hogy heccelnek :)

2011. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet Magadról.
2011. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy? Gondolom még kamasz vagy..A fiúk pedig kamaszkorban még tudnak elég gyerekesen viselkedni. Lehet, hogy csak hülyéskedtem, és nem gondolják komolyan. Még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy szövetkeztek, hogy egy kiszemeltet lányt (jelen esetben Téged) szekáljanak..

16/L

2011. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a 11-14 éves korosztályba tartozol, ott vannak ilyen fogyatékos fiúk, mondom én ezt fiú létemre. Egyébként meg nem lehet hogy gond van a higéniával?
2011. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem tudok segíteni. Esetleg küldj képet.
2011. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szimplán idióták. Velem ugyan az volt általánosban, most középsulis vagyok, és itt alig bírom levakarni magamról a pasikat...

15/l

2011. jún. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. és nincs gond a higiéniával...:)
2011. jún. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!