Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit is jelentene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit is jelentene?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban. Nem foglalkoztam vele mindaddig amíg be nem jelölt facebookon ismerősnek. Azután olykor-olykor azon kaptam hogy engem néz. Amikor viszont én is viszonozom a pillantását szándékosan elfordul. Ha meglátja hogy közeledem felé: elfordul. Aztán a következő napon megint néz. És néha facen is lájkolgatja a dolgokat amiket kiteszek/kiírok.

most akkor tetszenék neki csak fél?

Nem annyira merem elhinni hogy tetszenék neki (igen elég önbizalom hiányos vagyok..) mivel ő a suli amolyan "menő pasija" én meg csak egy szürke egér vagyok


2011. jún. 3. 15:12
 1/9 A kérdező kommentje:
16/L
2011. jún. 3. 15:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretne Tőled valamit, hidd el oda fog menni hozzád, és beszélni fog Veled.
2011. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az egyáltalán nem biztos h oda fog menni hozzád. sztem írj rá facebookon, h néha látlak a suliban, szívesen megismernélek v valami ilyesmi. v küldj üzenetet h nem nagyon ismered és szeretnéd elkérni az msn címét. ha neked is tetszik akkor próbálj meg nyitni felé, egy próbát megér szerintem ;)

17/f

2011. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak iszonyatosan tartok attól, hogy igazából túlkomplikálom a dolgokat és nem tetszem neki. Én meg "letámadom" őt.
2011. jún. 3. 15:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy rengeteg lány haverja van, de barátnője nincs és tudomásom szerint nem is volt neki még. Viszont van még egy lány akivel sokat látom együtt (nem barátnője). Az i lehet, hogy igazából azt a lányt szeretné. én meg csak úgy 'vagyok'..
2011. jún. 3. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
magamból kiindulva tetszel neki, bár meg kell hagyni, nem vagyok a suli amolyan "menő pasija" :D
2011. jún. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
soha ne tartsd magad szürke egérnek.....hanem adj magadra és legyél Te is "Menő"
2011. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha menő pasi lenne akkor esetleg a szemedbe merne nézni és közölné veled a kínjait!
2011. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem mer lépni??? annyira nem értem :DDD
2011. jún. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!