Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozás a neten. Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás a neten. Valami stratégia?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam pár párkereső oldalra. Feltettem a szerintem legjobban sikerült képet és most aktívan keresgélek. Amint találkok is egy lányt, írok neki levelet, hogy tetszik nekem és örülnék ha megismerhetném. Semmi választ nem kapok.

Mit rontok el? A neten való csajozásnak van valami stratégiája? Előre is köszi.


2009. márc. 17. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ah szerintem nem rontottotal el semmit!

hat tudod lehet ep valahogy mar Ep mar ismerkedik valakivel es az ismerkedő oldalon mar nem annyira Jar

De probalkozz több Hölgyel hatha tudod es Szepen Köszönve kb.lakhelyed es hogy ...Hat egy rövid bemutatkozas utan Kerdezt meg hogy lehetne e szó arrol hogy esetleg megismerkednetek?

Vagy esetleg volna e Kedve Veled irni es ismerkedni?

Sok Sikert Baratom

2009. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És mit gondolsz hány _betűre ugyanilyen_ levelet kapnak nap mint nap? Nem csoda, hogy nem törődnek az olyanokkal, akik csak sablonokban tudnak gondolkodni.


Először is, olyat keress, aki nem csak külsőre tetszik a fényképe alapján, hanem tényleg sok a közös vonásotok, érdeklődési területek, hobbitok, stb. Az se egy hátrány, ha egy városban vagytok, vagy legalábbis ésszerű, akár napi vagy max. heti rendszerességgel beutazható távon belül.


Aztán ha írsz neki, azt tedd egy kissé kifejtősebben. Írd meg, hogy mi az, ami különösen szimpatikus neked benne, és hogy miért is; hogy mi minden közös bennetek, mi mindenben hasonlítotok, és hogy mindezek okán nagyon kíváncsi vagy rá, és örülnél neki, ha megismerhetnéd. Rögtön ajánld fel neki egy találkozó vagy séta lehetőségét is annak bizonyítására, hogy nem hazudsz magadról, tehát élőben is vállalod magad - de tedd hozzá azt is, hogy nem akarod siettetni se, tehát nem erőszak a dolog, és amikor ő jónak látja... csak lássa, hogy tényleg vállalod magad.


Innentől már talán menni fog. :) (Nekem annó bevált ez a módszer, azóta össze is házasodtunk már a leányzóval és boldogan élünk :) )

2009. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az nem semmi:)

Köszönöm a két választ.

2009. márc. 17. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
nekem azt írta egy netes játékban, hogy "Ne lépj ki!" Több mint egy éve járunk. társkeresőn szerintem nem vesznek komolyan, azért nem válaszolnak
2009. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hidd el hogy lány ha webkamerán keresztül beszélgettél vele.Nem vicc van pár félbuzeráns állat aki erre veri.
2009. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pali1977 ***** válasza:

Oksa, akkor pár ötlet a netes csajozáshoz:

- Olyan csajt keress akinek van fenn magáról képe (lehetőleg több, mert egy képből nem lehet megállapítani milyen)

- Aki több mint egy hete nem lépett be, azzal ne foglalkozz, mert az nem veszi komolyan a társkeresést.

- Nézd át az adatlapod, ne általánosságban írj magadról, légy egyedi. Írj valami apró jelentéktelenségnek tűnő dolgot magadról (egyediség ismét)

- Ha van olyan, h meg kell határozni, kit keresel, ne azt írd le h kire nem, mert azok ha akarod ha nem írni fognak neked (pl. őrültek ne írjanak) Ezzel elriaszthatsz olyat is aki eddig érdeklődött irántad.

- Levélírásnál ne akard bemutatni az egész életed. Itt is írj pl valami egyediséget. Próbálj meg írni valamit az adatlapjáról képének a hátterében láttál valamit.

- Az ilyen "Ne haragudj hogy levelemmel zavarlak" típusú leveleket el kell felejteni, nem szabad h bizonytalanság áradjon a leveledből.

- Én személy szerint azt javaslom, tegyél fel neki mindig kérdéseket, amire tud válaszolni. És ha nem írnak, ne add fel, a nagy számok törvénye alapján úgyis lesz olyan, akinek bejössz.


Végül ajánlok neked pár videót:

- [link] (itt konkrétan 5-öt találsz, nagyjából az, amit elmondtam, de azért érdemes megnézni)

- [link] és még itt is van néhány de ez nem netes, hanem élő csajozásról szól (csak regelni kell)

2011. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!