Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szabad írnom neki, semmily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabad írnom neki, semmilyen formátumban (sms, FB, e-mail. ). Hogyan bírjam ki? 2OL

Figyelt kérdés

A sztori igazából egyszerű, de a lényege, hogy van egy fiú, egy estét töltöttünk együtt (csak csók volt :D), már régóta meg szeretett volna ismerni. Mikor ez a dolog történt, neki kialakulóban volt egy kapcsolata de még csak beszélgettek a lánnyal, soha nem találkoztak. Mi buliban voltunk, kicsit iszogattunk, szóval összejöttünk.

Utána kialakult a kapcsolat köztük, kb. 1 hónapja. Az utóbbi időben sokat beszélgettünk, sms, e-mail, telegfon stb. Ő még mindig azzal a lánnyal jár, ezért le szeretném zárni a dolog, pedig tényleg nagyon fáj, nem is tudom miért. :/ Ezért nem akarok neki írni többé egyáltalán. :/

Hogyan bírjam ki??


2011. máj. 24. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Akarattal, máshogy nem lehet... Próbáld magad lefoglalni valamivel. Bármivel.. nézd a falat, rajzolj mandalát, keress valami jó pc játékot, bármi... :D
2011. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.. Próbáld ki a Plants vs zombies-t.. xD Az egy játék, engem lekötött, jópofa... :D:D:D:D:D
2011. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D köszönöm...
2011. máj. 24. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
írj helyette másnak. pl nekem :)
2011. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jelölj be facebookon és ha már nagyon nem bírom, amit írnék neki küldöm neked. :D jó?

linkelem az adatlapomat privátban. :)))

2011. máj. 24. 23:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne bírd ki!

Hajts rá!

Miért akarnád elengedni. Mert van más?

Bár tedd fel a kérdést. ŐT akarod?

TÉNYLEG ŐŐŐT akarod?

Mert akkor szard le a ribancot és mozdulj a srácra.

2011. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) Nagyon aranyos vagy és igen, őt akarom, de...nem tudom, én nem vagyok jó a nyomulásban... :/ Most várok, hátha majd jelentkezik ő...
2011. máj. 25. 08:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ne bírd ki!

Hajts rá!

Miért akarnád elengedni. Mert van más?

Bár tedd fel a kérdést. ŐT akarod?

TÉNYLEG ŐŐŐT akarod?

Mert akkor szard le a ribancot és mozdulj a srácra."


Azért remélem, hogy a kedves Kérdező értelmi szintje ennél magasabb! Már miért lenne ribanc a másik lány? Az én fogalmaim szerint inkább az a ribanc, aki így gondolkodik, mint Te 00:22-es! Bocs, de ezt a hozzászólást nem tudtam figyelmen kívül hagyni! Milyen "fura" gondolkodású emberek vannak, te jó ég!


A kérdésre válaszolva, valóban csak az segít, ha lefoglalod magad és lehetőleg töröld, vagy hide-old az adatlapját, hogy ne legyen késztetésed a folyamatos nézelődésre. Szerintem ne várj arra, hogy jelentkezik, mert értékes időt vonsz meg magadtól! Járj társaságba, legyen valami hobbid, és ne félj az egyedülléttől se, mindig foglald le magad! Ha esetleg eszedbe jutna, akkor erőszakkal gondolj másra!

2011. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* bocsi, a 00:26-os hozzászólásra reagáltam.
2011. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsodat!!!
2011. máj. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!