Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mindkét esetben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mindkét esetben is szoktatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon gátlásos 15 éves fiú vagyok. Nem volt még barátnőm. Most egy velem egykorú lány észrevette hogy tetszik nekem (ez volt a tervem), és azóta csavargatja a haját, rám néz, mosolyog, és hasonló dolgokat csinál. Biztos hogy azért csinálja, mert bejövök neki? Vagy esetleg csak flörtölni akar, csak szórakozik velem? Utóbbi esetben a lányok szoktak ilyet csinálni? (egyébként nem az a ribanc típus, sőt...)


Én biztos hogy nem kérdezem meg tőle, mert nagyon gátlásos vagyok és nem tudom legyőzni. De hogy lehetne kideríteni hogy akar is valamit?


2009. márc. 14. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk a gátlásaidat félretéve odamész hozzá és megkérdezed!!!!!!!!!
2009. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ilyen kis gátlásos vagy, addig nem is lesz csajod. Majd ha ezt kinövöd akkor lesz.


Két eset lehetséges:

- tényleg tetszel neki

- csak húzza az agyad, mert rájött, hogy tetszel neki.


Mindkét esetben oda kell hozzá menni és rátérni a konkrétumokra. Elhívni suli után valahova egyebek.


A kérdésedre a választ mi nem tudjuk megmondani.


25/f

2009. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszed olyan könnyű az. Képtelen vagyok rá.
2009. márc. 14. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha képtelen vagy erre, akkor még nem vagy felnőve egy kapcsolatra. szerintem.

ő nem fog odamenni hozzád.

2009. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagyok olyan érett mint kortársaim, csak egy nagy lelki sérelem miatt vagyok ilyen gátlásos. Valószínű hogy nem fogok megváltozni.
2009. márc. 14. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Töki ha így állsz neki nem is fox figy először neten keresztül próbáld felkeresni (msn,myvip ezek) levelezz,chatezz vele aztán sokal könyeb de ha így álsz hozá hogy gátlásos vok nemfog menni má nagyon gáz. Én is krva gátlásos voltam ezért nemis nagyon beszélgettem a csajjal aki bejött nekem csak msnen keresztül fél évig. Aztán oldóttam ma már jó haverok vagyunk de voltunk egymásba esve is.


Sok szerencsét!

2009. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a tériszonyosokat, hogy gyógyítják meg? Felküldik őket 1 magas toronyba. Neked is ugyanígy kéne legyőznöd a magad félelmét.
2009. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélni nem mersz vele akkor valahonnan szerezd meg a számát és írj neki sms-t. Vagy msn, myvip, iwiw, akármi.
2009. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszed olyan könnyű az. Képtelen vagyok rá."


Nem csak hiszem, hanem tudom, hogy könnyű csak kell valami amiért megtedd! 15 évesen voltam vagy 90kg. Senkinek nem kellettem. Semmim sem volt, csak az önbizalmam. Enélkül elsöpörtek volna az emberek a föld színéről és magamba forduló kis szaros maradtam volna.

Aztán elmentem gyúrni, lefogytam, megnőttem és lettek csajaim és később feleségem, de az hogy akkor hogy néztem ki örökre befolyásolta az önértékelésem. De nem ragadtam meg ennél, mert így meg nem lehet gondolkozni, mert azzal te sem teszel jó magadnak és csajod sem lesz soha. Amitől még szomorúbb leszel és mégjobban nem lesz csajod. Ez egy öngerjesztő folyamat úgyhogy jó lesz belőle minnél hamarabb kiszállni.

Mondjuk most itt van a lehetőséged rá.


De az hogy képtelen vagyok rá, az egy baromság!! Az ember mindenre képes, csak akarnia kell. Kell neked az a csaj?? Jó lenne megfogni a kezét? Jó lenne megcsókolni??


Ha a válasz igen: Akkor már tudom hogy mivel kezdesz hétfőn!

Ha válasz nyüszítés, akkor javaslom nőjél még egy kicsit, mert így nyüszíteni, csak a kiskutyák és a kisgyerekek szoktak!



25/f

2009. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem lehetetlen,mert nem vagy tehetetlen....van eszed amivel kigondold,van tested amivel véghez vidd.Max koppansz egyet.ÉS akkor mivan?Ilyen az élet.Egyébként ha flörtölni akar vagy ha tetszel neki akkor is általában ezt szoktuk csinálni mi lányok amiket leírtál.NE legyél ilyen nyuszi!Hidd el nem fog oda menni hozzád hogy hé tetszel nekem,megfogja várni míg te lépsz.A legtöbb csajnak nem jönnek be a határozatlan fiúk.Egyébként szerintem te nem gátlásos vagy,mert attól még meg szólithatnád inkább önbizalom hiányban szenvedsz.
2009. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!