Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz a mondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz a mondás, hogy: a külső ami megfog, a belső ami megtart?

Figyelt kérdés
Úgy értem, az normális, ha én először a belsőt nézem, nem a külsejét valakinek? Persze, utána azt is...
2011. máj. 18. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Interneten így megy ez.
2011. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó ez a mondás. nálam első a külső ami felkelti az érdeklődésem és ha az bejön utána a belső ami eldönti végül, hogy működik a dolog.
2011. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kingaa1 ***** válasza:
volt a neten egy nagyon jo baratom. Kuldott egy kepet es maris elhidegultem tole... de ha forditva lenne nem tudom hogy akkor mi tartott volna ott... talan a kihivas.. en balga, megkimenekultem egy baratsagbol...
2011. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kingaa1 ***** válasza:
mostani parom kulsejevel csak 2honapja birkoztam meg es rajottem hogy szep, csak nem az a szoke keke szemu:))
2011. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ha én nem interneten vagyok így? Neten a sráccal nem szoktunk beszélni, csak élőben.
2011. máj. 18. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz a mondás, általában. De lehet, hogy a belső fog meg, és tart is meg. A külső, meg csak van.
2011. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A külsö fiatal korban sokat számit.
2011. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én interneten ismertem meg a pasim társkereső oldalon. Mikor első randin megláttam nem nagyon tetszett, bár láttam képen, gondoltam adok egy esélyt, s elmentem a randira. Aztán kedves és udvarias volt, láttam rajta hogy érdeklődve figyeli mit beszélek.

És jöttek a randik sorba. Néhány hét után rájöttem hogy ő jóképű és izmos és imádom a hangját, a keze simogatós és ilyesmik... Azóta is vele vagyok, ő a mindenem. :)

36/N

2011. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!!
2011. máj. 18. 18:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy nézhetnéd már először a belsejét??? Legfeljebb,ha felvágod:-))

Először meglátod,és tudattalanul eldöntöd,hogy szimpi,vagy nem.Ha tetszik,amit látsz,akkor kezded megnézni részletekben.És majd csak ezután köszönsz,beszélgetsz és kezded megismerni.

2011. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!