Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szoktak a pasik ráköszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktak a pasik ráköszönni egy lányra?

Figyelt kérdés

Azért mert tetszik nekik, vagy gúnyolódásból, vagy mert unatkoznak, vagy miért?


Ma is kint voltam az udvaron, és elment a házunk előtt egy autó, amiből kiintett nekem egy pasi :D De nem ismertem, csak láttam hogy benéz a házunkhoz, és intett. Máskor meg ment itt el egy biciklis, és köszönt hogy helló. És őt sem ismertem....Csak simán h*lyék, vag ymi? :D


2011. máj. 18. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyék. Jó kedvük van. Fogd fel pozitívan. Észrevettek!!!
2011. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Jó a kérdés, engem is foglalkoztatott már. Jó lenne ha írna ide olyan pasi aki csak úgy ráköszön a lányokra, és elmagyarázná, hogy MIÉRT????

Engem amúgy irritál. Ha akar valamit, akkor jöjjön oda ismerkedni, ha nem, akkor hagyjon békén.

2011. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és néha én is ráköszönök egy fiúra ha épp olyan kedvem van... nincs ebben semmi különös, s extra! Vagy azért köszön egyébként mert tettszel neki csak nem akar rögtön letámadni..., vagy mert ismerős vagy neki, vagy ha a haverjaival van, akkor csak hülyülésből, jókedvből stb...
2011. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit szoktatok csinálni olyankor? Mert volt már régebben hogy 3-4 fiú közül az egyik köszönt rám, de úgy voltam vele hogy tuti szivatásból, gúnyból köszönt, és csak néztem rá nagy szemekkel.
2011. máj. 18. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Kockázatmentes ismerkedés. Ha autóból köszönök ki egy lánynak, akkor mi történhet?

1. Semmi -> nem égtem be

2. Visszaköszön, odajön -> Fel fogom szedni (talá)

(Nem szoktam.)


Bringán viszont alapból jó kedvem van és mivel úgysem ismer fel civilben (ugye bukó, szemüveg), ezért játékból felvidítom.

2011. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen az nyilvanvalo hogy jò a kedve de lehet sőt biztos hogy beszèlgetni akar veled.fiu voltam xD
2011. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én részegen szoktam.
2011. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fáluró gyütt. ott köszönni szokás mindenkinek :D
2011. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!