Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexi (lenne) egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi (lenne) egy ilyen tetkó a szeméremdombon?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodom tetováláson, de semmi feltűnőt nem akarok. Van egy kínai, kalligráfus ismerősöm, akitől elkértem néhány munkáját, és vannak olyan szavak, vagy kifejezések kanjikkal leírva az alkotásaiban, amelyek nagyon tetszenek.Ha a szeméremdombon tetejére, kis mérettel tetováltatnék egy ilyet az... ciki, szexi, szép, milyen? Valami ilyenre gondolok: [link]


Ti mit gondoltok?

27/L


2011. máj. 15. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem szép de én nem olyan nyelven írnék magamra amivel akármit rám írhatnak úgy se értem bár ez csak az én véleményem amúgy hajrá.
2011. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább ilyet! [link]
2011. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
és ez mit jelent?
2011. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2011. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Chuck ***** válasza:

Aki nem magyarul tetováltat magára, azért szokta azt választani amit, mert tudja mit jelent/tisztába van vele...és tetszik neki..

Amúgy szerintem szexi lenne...

2011. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

22.18-as: ahamm.. kösz, hogy megosztottad a saját tetkód mindenkivel, portré ?


Kedves utolsó: asszem nyugalmat jelent, de ez csak hirtelen talált kép, nem ezt szeretném magamra varratni. Természetesen a végső döntés előtt meg kell találjam a hozzám illő szimbólumot, majd lerajzoltatni ezzel a kalligráfussal, szóval sok időt és alapos elmélyülést követel :)

2011. máj. 15. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! nekem nagyon tetszik, de küldj már egy privátot kérlek, akarok még mondani valamit!
2011. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az. Szerintem normális, jóérzésű fehér ember nem tetováltatja magát, csak a primitív dzsungellakók. Az pedig egyenesen szánalmas, hogy mindenki gagyi kínai kriksz krakszokat varrat magára, noha azt sem tudja mit jelenet, aztán meg csodálkozik, ha kiröhögik az ide érkező, vagy a sajnos már itt élő ázsiaiak, mert bizony rohadtul nem azt jelenti, amit korábban hitt.
2011. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!