Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy egy 16 éves lány még nem járt senkivel?

Figyelt kérdés
Ciki az, ha valaki 16 évesen még nem is smárolt, és nem járt senkivel? Nem vagyok csúnya, de eddig nem jött össze.. Szereles már nagyn sokszor voltam, de nem lett belőle semmi..
2011. máj. 7. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem az.


Én is kérdezhetek valamit? Hogy jut valakinek olyan az eszébe, hogy ez ciki lehet?

2011. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt én nem nevezném cikinek.

Mindennek eljön előbb utóbb az ideje,ne aggódj:)

2011. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod mi a ciki?? Amikor 13 éves kislány másnap nem emlékszik a 3.srác nevére,akivel aznap este együtt volt.
2011. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ez nem ciki, inkább szégyen, és nem a gyereknek hanem a szüleinek hogy nem tudták megnevelni a lányukat.


Kérdező: Nem, egyáltalán nem az.

2011. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaaaj istenem igen az. A tér idő egyensúly hamarosan felborul és megsemmisül a világ egyetem.


Amit az első mondott amúgy. És amúgy én se hiszem el hogy valaki ezt nem képes internet nélkül kitalálni. Nálam azért ami nem rég volt úgy embereknek volt érzése hogy mi ciki meg mi nem. Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket, lehet hülyül a világ.

2011. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőm 21 éves (idén lesz 22), és neki sem volt még barátja. Ettől függetlenül is egy végtelenül kedves, aranyos és normális lány, és egyáltalán nem érzem "cikinek", hogy nem volt még kapcsolata. Ugyanolyan jófej és ugyanannyi belső értéke van szingliként, mint azoknak a barátnőinknek, akik párkapcsolatban élnek.

16 évesen neked sem kéne ilyesmiken aggódnod. Egyáltalán mit értesz "ciki" alatt? Hogy a többiek majd gúnyolnak vagy kinéznek érte? Ugyan már.

Ahogy az első és az összes többi válaszoló is írta: eljön a te időd. De addig nem kell erőltetni. Ha találkozol olyan fiúval, aki megbecsül és megérdemel téged, azt úgyis érezni fogod, de csak azért, hogy legyen valakid, ne ugorj fejest egy kapcsolatba. Nem éri meg és csak sírás lesz a vége.

Szóval ne aggódj, nem vagy "ciki". ;)

20/L

2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, majdnem 17 voltam már mikor lett barátom. Ne aggódj, sosem késő k*rvává válni mások szemében : D
2011. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, még csak 16 vagy.

Én az ciki hogy egy 20 éves férfi még nem járt senkivel?

20F

2011. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én egyszerűen csak gáznak érzem hogy nem volt még bnőm, nem pedig cikinek:P

F17

2011. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)) sokkal jobban érzem magam..:) és szerintem a ciki, és a gáz kb. ugyanazt jelenti..:P
2011. máj. 7. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!