Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi hasonlít a spermára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hasonlít a spermára a legjobban?

Figyelt kérdés

Egyik barátunkat szeretnénk jól megtréfálni, ehhez kéne olyan anyag, ami külsőleg és lehetőleg ízében (!) is hasonlít az emberi spermára. Adjatok tanácsot, hogy mit lehetne használni!


Valódi ondót nem akarunk használni, mert az kicsit durva lenne, ugye. ;)

Én ezekre gondoltam: joghurt, sampon, hajbalzsam, sűrített tej... nem tudom, ezek eléggé hasonlítanak-e. További ötleteket várok, a legjobb megoldást küldő jutalmat kap! :)


2011. máj. 6. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a spermának aztmondják hogy eléggé sós íze van, úgyhogy szerintem pl natúr joghurt sűrített tejjel kicsit megsózva hatásos lehet. Várom a jutalmat :D
2011. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami illatmentes testápoló vízzel felhigítva. Szerintem az hasonlítana rá nagyon.
2011. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez elég jó, mi már próbáltuk, csak épp fogyasztásra NEM javasolt

2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kapni ilyen kicsiny csészében kávétejszínt. Azt hiszem kis só kell bele. De nem tudom, mert még nem kóstoltam.
2011. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tojás fehérjét is keverjetek hozzá, hogy az állaga megfelelő legyen :)
2011. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én inkább hajbalzsammal próbálkoznék. ahhoz egy kevés víz, meg tojás fehérje. az állaga sztem kb olyan lenne. csak hát fogyasztásra nem alkalmas..
2011. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebihal
2011. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A spermára legjobban a műsperma hasonlít.

[link]

2011. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Várom a további ötleteket!



15:12: köszönöm a sós tippet, én is úgy tudom, hogy sós az íze, a só mindenképpen hasznos komponens lesz. :)


15:13: ez is jó tanács;


15:16: ez sajnos nem jó, mert - ahogy Te is mondtad - egy kissé mérgező lehet. :) És sajnos az aceton miatt a szaga sem fog stimmelni. Viszont a ragasztó hasznos komponens lehet.


15:20: ezt is köszönöm;


15:22: a tojásfehérjés ötlet is tetszik;


15:31: talán egy kevés még ehető lenne belőle...


15:40: az ebihal a SPERMIUMRA hasonlít, nem a spermára. FAIL! :)


15:43: a konyhám sajnos nincs felkészülve ennek az előállítására, és esetünkben szükségtelen is lenne, hogy mikroszkóp alatt is hasonlítson az igazira. :)

2011. máj. 6. 16:24
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Végül egy teljesen más megoldást találtam a neten: keményítőoldat. De azért az ajándék nem marad el.

Nem is csak egyvalaki, hanem a négy leghasznosabb válaszoló kap ajándékot:


- Első (15:12),

- Második (15:13),

- Negyedik (15:20),

- Ötödik (15:22).


Az ajándék eljuttatását azokkal tudom közülük megbeszélni, akik beállítják a Gyakorikérdéseken, hogy megjelenjen a "Privát e-mail a válasz írójának" link a hozzászólásaik alatt. Tehát a felsoroltakat kérem, hogy kapcsolják be ezt az opciót, kivéve az első, aki már bekapcsolta. :)


Aki a kiválasztottak közül bekapcsolja ezt a lehetőséget, az kap tőlem e-mailben egy pár tételből álló ajándéklistát, amiből kiválaszthatja az ajándékát. Kérni fogok egy postacímet is, hogy az ajándékot elküldhessem.


Remélem, örülni fogtok! :)

2011. máj. 6. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!