Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már részetek A pillanatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek A pillanatban?

Figyelt kérdés
Tudjátok ami a filmekben szokott lenni.Valami véletlen folytán úgy hozza a sors hogy hosszasan egymás szemébe néztek..megszűnik a külvilág..Hogy lehet hogy ennyitől teljesen máshogy kezdesz érezni az iránt aki eddig szinte senki volt számodra?
2011. máj. 5. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy beleszerettél.Ez megesik mindenkivel,életében minimum egyszer.S igen,létezik a Pillanat.
2011. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Panda Péter ***** válasza:
100%
kezdem azt hinni, hogy a férfi női kapcsolatok megrontója a média és hollywood.
2011. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Panad Péter


Naná, hogy az. :D Mégis mi más?

2011. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Panda Péter

neked milyen tapasztalataid vannak ezzel kapcsolatban?milyen volt az a pillanat, ha nem ilyen?:)

2011. máj. 5. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Jajj már, nincs ilyen pillanat én is vártam h egyszer csak elmegy előttem egy lány és lelassul az idő és elkezdi énekelni a háttérben Whitney Houston az I will always love you-t, de nincs ilyen!!! De jó lenne ha a csajok nem a filmekből tanulnának meg szerelmesek lenni :S

18/F

2011. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez kész.XD Nekem volt ilyen,szín tiszta eufória..,pedig fiú vagyok.22/F
2011. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panda Péter ***** válasza:
45%

mindösszesen az a baj, hogy ezek a dolgok túl vannak misztifikálva, hogy "A pillanat" meg a "szika" meg a "kémia" meg tudomisén mik vannak már kitalálva. mindenki a katarzist várja a legváratlanabb pillanatban (ugye mekkora ellentmondás?), aztán ha elmarad akkor meg koppanás van.

//még mielőtt azt gondolná valaki hogy érzelmi téren egy szőnyeggel vagyok egy szinten, azt ki kell hogy ábrándítsam, igen, én is voltam már szerelmes, nem egyszer. csak egyszerűen igyekszem a valóságban élni.//

2011. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező:


Mi férfiak vagyunk. Számunkra nincsen "pillanat". Mi raconális lények vagyunk, számunkra a szerelem kialakulása sohasem egy pillanat műve, hanem egy folyamat. Amihez idő kell. Néha nem is kevés egyébként. És mindezen túl a szerelmet sokszor nem katarzisként éljük meg, hanem folyamatában. Pont az ellentéte az orgazmusonak.


A férfi orgazmus néhány másodperc, a női akár percekig is eltarthat.

2011. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De van de van de van!34F
2011. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 16:04


Mi van? :D A pillanat? És hány ilyen pillanatból alakult ki évekig, sőt évtizedekig tartó szerelem a te életedben?

2011. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!