Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet az anális szexre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy, ha nem akarja hagyd már békén!

Te örülnél ha valamit belenyomkodnának a fenekedbe? Olyan mintha befele sz*rnál...vááááhh

2011. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Dugj fel te magadnak uborkát hátha kedvet kap! Vagy neked megy el tőle a kedved.
2011. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi de én akkor is szeretném
2011. ápr. 29. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki, hogy a seggedbe dughat egy műpéniszt, de akkor ő is megengedi az anált.
2011. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

De ez rossz érzés. Van aki persze szereti, mert tág a feneke, de alapjáraton nem.

Értsd meg, ez a luk nem arra való.

2011. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel lehet, hogy belemegy. De lehet, hogy soha. Nem szabad erőltetni! Legyél türelmes.
2011. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
hát ha nemakarja,akkor úgysem fogod tudni rávenni,ha pedig erőlteted akkor akár a kapcsolatotok is rámehet....én mondjuk megegyeztem a barátommal h egyzszer majd kipróbálhatjuk mert kiváncsi vagyok hogy milyen érzés,ha nem lesz jó,nemcsináljuk többet,ennyi,egyszer mindent ki kell próbálni én azt mondom ;)
2011. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is akkor is... Az a luk NEM ARRA VALÓ bassz*a meg xD Ki volt az a f*asz aki ezt kitalálta? Pár embert kiherélnék... Aki feltalálta a cigit és aki kitalálta ezt a f*aszságot...
2011. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

A szeme láttára dugj fel magadnak vmi jó kemény vastag tárgyat, hogy te is érezd, neki milyen lesz, hátha hogyha te megteszed, akkor megengedi ő is.

Ha meg nem vagy erre hajlandó, akkor mással se akard.

2011. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ez nem így működik nekem miért kéne bármit is feldugni???
2011. ápr. 29. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!