Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Nektek milyen gondolataitok lennének hasonló esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel első találkozásra nagyon egymásba gabalyodtunk. Egy háromnapos bulisorozat minden estéjén együtt buliztunk, volt csók is. Ezek után én kicsit optimistán tekintettem a jövőbe, azt hittem, hogy kapcsolat is lehet belőle. A buli utáni napon azonban kiderült, hogy a lány folyamatosan 4-5 pasival kavart.


Ezek után Én minden kapcsolatot megakartam vele szakítani, letöröltem ismerőseim közül stb. Nemsokkal később azonban újra bejelölt, és egy ismerősömnek (akinek kikotyogta, hogy azt se tudja melyik este kivel kavart) elkezdett rólam kérdéseket feltenni. Érdeklődött irántam, és a haverom azt mondta nem vagyok közömbös iránta.

Erre a lány azt mondta neki, hogyszeretne velem jobban megismerkedni. Ezután megkerestem és beszédbe elegyedtem vele. Célzásokat tett arra tetszenek neki a hozzám hasonló srácok.

Emellett viszont azt is mondta, hogy nem szeretne távkapcsolatot. Velem csak az jöhetne szóba.

Mit várnátok ettől? Pár éjszaka aztán szevasz?

Nem járok még ott vele, hogy bármire rákérdezzek és nem is biztos hogy eljutunk odáig...


2011. ápr. 28. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ahogy kinéz csak játszadozik veled,ha tudod fektesd le aztán heló,csak nehogy belezugj,mert akkor nagyot szivsz

21f

2011. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak szexre kellessz neki :S

szóval inkább ne foglakozz vele

2011. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
feljelenteném pjamérkedésért
2011. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet te voltál az egyetlen, aki így visszautasította. Ez felkeltette az érdeklődését.


23F

2012. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!