Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom tovabb, normalis ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom tovabb, normalis ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elmentunk haverokkal egy hazibuliba,ottvolt egy lany is ,akivel mar dumalgattam,es nagyon bejon nekem.

Felkertem tancolni,elfogadta.Megkerdeztem hogy atkarolhatom e? elfogadta.Megkerdeztem hogy nincs e kedve bejonni a szobaba? igent mondott.Ott elis mondtam neki hogy mit erzek iranta,talan egy kicsit nyers voltam.

Teljesen bele vagyok zugva,csak az a hejzet,hogy a buli alatt egyszer sem csokoloztunk,es ezert erzem krva szarul magam,mert megvolt ra a lehetosegem.Szoval masnap beszelgettunk,es aztmondta, hogy csak baratkent tekint ram,jokat lehet velem dumalni,es ha osszejonnenk , az csak elrontana mindent.

Nos milett volna akkor ha kezdemenyezek?Megcsokolom?

Nem birom elviselni magamat,teljesen szerelmes vagyok bele,nem birom tovabb,mit tegyek?


2011. ápr. 26. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Burkoltan megfogalmazta,hogy nem tetszel neki.22/F
2011. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez sokat segitett
2011. ápr. 26. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Basszus, egy lányra (akivel, ahogy kivettem a szavaidból még nem voltál túlságosan közeli kapcsolatban semmilyen tekintetben) nem szabad csak úgy rázúdítani, hogy bele vagy zúgva... Sztem ezzel szúrtad el.
2011. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megmondta, nem? Barátnak tekint. Ez van. Sajna.
2011. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem tudok ezzel a tudattal elni hogy mashogy is lehetett volna, es csak rajtam mulott
2011. ápr. 26. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Tévedsz,nem csak rajtad múlott.Rajta legalább annyira,nem hibáztál.Nem tetszel neki,ennyi a lényeg.
2011. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfogadni akkor kösd fel magad. :) :)

Na most komolyan, túléled nem fogsz bele halni. Aztán majd elfelejted.

Egyébként meg inkább a helyesírással kellene foglalkoznod nem a csajozással. Mert az szörnyű.

2011. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez mar a masodik ien eset,amikor teljesen szerelmesvagyok,es a masik fel csak baratkent tekint ram...
2011. ápr. 26. 11:53
 9/9 A kérdező kommentje:
most aza gond hogy EN- karaktereket hasznalok?
2011. ápr. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!