Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki leírná, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki leírná, hogy mit tartalmaznak a következő "shock szájtok"? :0

Figyelt kérdés

- Goatse.cx

- Funnelgirl

- 2 Girls 1 Cup

- Jizztini

- Church of Fudge

- Meatspin

- Zippocat

- Bluewaffle.net

- Tubgirl

- Mr. Hands

- Pain Olympics

- eFukt

- 1guy1jar

- Stile Project

- Last Measure

- Lemonparty

- Cakefarts

- Eel Girl

- 3Guys1Hammer


Ezek közül csak a Goatse-t, a Pain Olympics-et, és a Lemonparty-t ismerem, valamint a 2 Girls 1 Cup-ot láttam (nem is vagyok kíváncsi többre.), viszont érdekelne a többinek a tartalma is. Ha valaki ismeri bármelyiket is, feltétlenül írja le. Köszönöm. :)


2011. ápr. 23. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm ez tök jó h ismersz párat de figyu mutatnék még egy weboldalt amin ilyeneket mint a te kérdésed nagyon jól meg lehet találni!

[link]

próbáld ki!

2011. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, természetesen mindegyikre rákerestem, de magyar leírást egyikről sem találtam.
2011. ápr. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!