Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltétlenül kell szerelem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül kell szerelem egy friss "járáshoz". Nem ér még az rá később?

Figyelt kérdés

Ha megtetszik valaki elkezdünk járni vele és közben vagy szerelmesek leszünk vagy nem. Szerintem nem az a jó hozzá állás, hogy hurrá összejöttem Pistivel és

a, ez örökre fog tartani

b, azon rettegsz, hogy mikor szakítasz vele és tönkre megy a barátságotok.


Nem az a normális hozzá állás, hogy annyire tetszik valaki( tetszik, ...még nem vagy szerelmes/ vagy nagyon szerencsés az illető mert már az), hogy akkormennyi ideig is vagytok együtt, de vállalod a kapcsolatot!


Miért gondolják sokan azt, hogy szerelem nélkül nem lehet járni?

Lehet, hogy sokan keverik össze a szimpátiát a szerelemmel? Ti hogy gondoljátok?


-Remélem érthetően fogalmaztam.


2009. márc. 4. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondhatod h "Hurrá összejöttem Pistikábe,hulla szerelmes vagyok!!". ha valakit nem ismersz akkor mit szeretsz?

nem kell szerelem az együttjárás kezdetére,az majd jön... rosszabb esetbe nem

2009. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, nem voltunk szerelmesek, amikor összejöttünk a barátommal, sőt, alig ismertük egymást:D Aztán hatalmas szerencsénk volt, és már több mint 1,5 éve együtt vagyunk és a szerelem is kialakult elég gyorsan. Én a megérzésemre hallgattam, sodródtam az eseményekkel és bejött. Persze voltak, akik mondogatták, hogy minek jöttünk össze, amikor nem is szeretjük egymást. A még nem és a nem nem ugyanaz:)

A járás előtt plátói szerelmeseknek azért jobb az elején, mert az első csóknál már szerelmesek. És ez van akinél sokat számít. De én nem elemezgetek, tudom, hogy teljesen jól csináltam, nem ez számít, hanem, hogy utána mi lesz:D

2009. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Valakinek nem kell valakinek meg kell. Nekem alap, hogy azzal járok akibe szerelmes vagyok... Ha már szerelmes vagyok akkor természetes hogy vállalom. Akibe nem vagyok szerelmes avval nem járok, mert nem akarom megbántani, és nem vagyok olyan nyitott, hogy magam legyek, ez változik meg a szerelemnél. Lehet, hogy így kicsit többet kell várnom, de megéri! És ha már járok, akkor igenis azt szeretném, hogy a, minnél tovább tartson, b, igenis félek, hogy ne legyen vége (persze egészséges határokon belül). Amikor valaki azt mondja, hogy há' tetszel, járjunk, ebből nekem nem a hosszútávúság cseng ki, és nem az, hogy mennyire szeretnek engem... Mert nekem a szerelem az első, és ha szakítás van, én nem érem be, hogy de legalább barátok vagyunk... Ez nem vígasztal... Mellesleg meg válogatós vagyok, szóval ha ritkán valaki annyira megtetszik ahogy mondod, akkor van türelmem ismerkedni, és megvárni, hogy mi lesz belőle. Jobban szeretem a spontán dolgokat, nem azt hogy megbeszéljük a járást, és akkor majd kialakul. Ha nem egyszercsak hoppá szerelmes vagyok, és akkor szép lassan... Na én nekem ezért van előbb a szerelem és utána a járás... Persze nem itélem el, ha valaki máshogy csinálja...
2009. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy szerelmes, ne járj vele: vagyis ne csókolózz, stb.

Attól még nyugodtan elmehettek kettesben akárhová, ehettek is együtt, stb. Ha közben szerelmesek lesztek, az csak jó :-)

2009. márc. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Hát nemtudom én amikor elkezdtem járni barátnőmme nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, de 2 hetet úgy jártunk, hogy nem voltunk szerelmesek egymásba. 2hét után azok lettünk, és most meg már elválaszthatatlanok vagyunk (6hónap eddig). Én sem értem miért kell szerelmesnek lenni, hogy járj valakivel. Pl szerintem elég rossza ha szerelmesek vagytok elkezdetek járni, és csak akkor jön az első csók. Nem azt mondom, hogy szerelem nélkül le kell feküdni mindenkivel, de megfogni a másik kezét és csókot adni neki azt szabad úgy is ha nem szeretjük még úgy az illetőt. Ugyis csak annak viszonozza a csókot egy normális lány, akinél ugy érzi megérdemli, a szerelem meg kialakul hamar.


22/f

2009. márc. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!