Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénteken buliba megyek. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken buliba megyek. Hogy kell fiúval táncolni?

Figyelt kérdés
A buliban ott lesz a srác,aki tetszik nekem, és állítólag gén is neki. Beszélgettünk, és tett utalást, hogy majd táncolunk... Én nem tudok fiúval táncolni. A barátnőimmel még igen, egyedül is, de fiúval nem.... Mit kellene csinálnom? Nagyon zavarban leszek....
2011. ápr. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint lányokkal.
2011. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Koncentrálj a zenére!
2011. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak rázd magad neki, ha meg elkezd fogdosni jöhet a lényeg. Ennyi.
2011. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
,ha hozzádsímul akkor lassíts be mert nem tudjuk követni a lányt ,ha "verseny" tempóban táncol:)
2011. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pasival mindig könnyebb táncolni :)
2011. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Remélem, h könnyebb lesz,mert már most hasgörcsöm van, úgy izgulok...:D
2011. ápr. 17. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha érzed a zenét, és érzed a partnert, nem lesz semmi gond :) Hagyd, hogy vezessen...
2011. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
oha :DD én soha nem tudtam elképzelni milyen egy sráccal táncolni, sőt, nem is nagyon gondolkodtam rajta, majd "lesz ami lesz" alapon vettem, aztán egyik buliban odajött hozzám táncolni egy srác, és tök jó volt :)) szerintem sem kéne "verseny" tempóban menni, csak lazááán :)) érezd jól magad! :)
2011. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez most egy feladat, aminek meg kell felelni, vagy pedig azért mész oda a buliba, hogy jól érzed magad??


Nincs olyan, hogy hogyan "kell". Úgy táncolj, ahogyan tudsz, és ahogyan neked jól esik.

2011. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!