Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udvarolt egy pasi igen erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolt egy pasi igen erősen akiért oda voltam, és utóbbi 2 hétben nem hallottam róla, de viszont látom hogy a volt nője sokat ügyködik a pasi adatlapján. Ha keres majd jogosan kérhetem számon? Úgy érzem elmúlt a varázs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd fel te, írj neki, hogy mi van vele, rég hallottál róla. Lehet, hogy csak így akarja megtudni, hogy vajon neked is tetszik e, hogy egy darabig nem jelentkezik. Szerintem nem kérheted rajta számon jogosan, hiszen ha jól értem még nem jártok.

Csinálj valamit, ha tényleg szeretnéd amíg a varázs visszahozható.

Ha meg a volt nője kell neki, akkor meg úgy kell neki, meg se érdemel téged.

2011. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te igazából a nőket szereted. Csak nem mered bevallani magadnak.
2011. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!