Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, lehet hogy én is neki, de már mindent megpróbáltam, még mindig nem lépett. Szerintem tudja, hogy tetszik nekem, de mások szerint nem biztos, de én már nem tudom jobban kimutatni. Azt találtuk ki, hogy mivel barátnőm is ismeri valamennyire, valahogy megkérdezi tőle. Szerintetek ez jó ötlet, vagy neki nem fogja elmondani?
2011. ápr. 10. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőd nem barátnője a tagnak, akkor nem fogja elmondani neki se. Én se mondanék véleményt egy csajól egy másik csajnak, ha csak nem egy menő bunkó akarok lenni.
2011. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a srác tudja, h ő a barátnőm, és vszínüleg lefog neki esni, h azért kérdezi, mert h engem érdekel..
2011. ápr. 10. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy válaszol, de nem biztos, hogy őszinte lesz a válasza.
2011. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi? Ez nem jò ötlet! Mosolyogj rà ennyi elèg ne ègesd magad!
2011. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A mosoly nagyon nem elég...állandóan mosolygok rá, ha találkozunk, ő is mosolyog, de ennyi
2011. ápr. 10. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja küld rá a barátnődet és kész.
2011. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!