Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép? (Túl rövid. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? (Túl rövid. )

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a srác, és ezt próbáltam érzékeltetni is vele. Elég egyértelmű voltam, higgyetek nekem. Egyszer részegen írt egy sms-t, hogy nagyon tetszem neki, és szerinte gyönyörű vagyok. Félénkebb, ezt tudom, de ha már úgyis bevallotta, mire vár?
2011. ápr. 10. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
MERT FÉLÉNK :D . Most meg szégyenli magát. még nem volt barátnője ,és ezért. JObban tudatára kell adnod azt , hogy tetszik neked.
2011. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt már barátnője, több is.
2011. ápr. 10. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, a piától mindenki sokkal bátrabb lesz. Itass vele még egy kis pálinkát, aztán hidd el, ezek után nem lesz gond, bátor lesz! Kétszeri bevallás után már nem lehet olyan gyáva.
2011. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha azt az smst részegen írta, akkor nem biztos hogy úgy is gondolta...
2011. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor meg nem tetszel neki.részegen odaadta a telefont egyik haverjának ,az meg írt neked egy sms-t.
2011. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont tényleg nagyon önbizalomhiányos, félénk fiú. Rákérdeztem, hogy ez most mi, és visszaírta, hogy teljesen komolyan gondolja, és tényleg ő írta.
2011. ápr. 10. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor egy gyökér. azt mondod volt barátnője több is , és így viselkedik még is , ez nekem nagyon ellentmondó dolog.
2011. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy azért nem lép mert fáj a lába! :O
2011. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!