Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero, lezbikus vagy biszex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero, lezbikus vagy biszex?

Figyelt kérdés

Felizgat ahogy 2 fiú csókolózik.

Az első csókom egy lánnyal volt(nem élveztem).

Szeretném,hogy egy lány megujjazon,kinyaljon meg hasonlók(ez fiúkra is vonatkozik ).

Tudom,hogy 2012 ilyen kérdés van de leszarom.

Aki válaszol annak előre is köszi :D


L


2011. ápr. 10. 17:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 10. 19:45
 12/22 anonim ***** válasza:
komolyan mondom :) érdekel?
2011. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 10. 20:02
 14/22 anonim ***** válasza:
16
2011. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az "interneten ismerkedős" fajta.Igaz h jelenleg nincs barátom(pár napja szakítottunk)de ezt most inkább kihagynám.Köszii azért :)
2011. ápr. 10. 20:13
 16/22 anonim ***** válasza:

Tökmindegy hogy mi vagy. Amíg te jól érzed magad és másokat nem zavarsz, addig azzal csinálod akivel jól esik. :)

Amúgy 14 évesen ez nem igazán dől még el (bár nálam pont hogy eldőlt). De ha éppen nálad is kialakult, akkor bi.

2011. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

14 éves te még csak divat biszex vagy.

majd 18-19 évesen rájössz, hogy nem olyan menő dolog ez :)

amúgy az hogy 'szeretnéd', hogy egy lány ilyeneket csináljon, az még rendeben van, szerintem tettlegességig úgysem fajulna ez az egész.

én 16 évesen smároltam barátnőimmel, részegen, amikor pasi épp nem volt a közelben, de ettől nem vagyok se leszbikus, se biszex. :D kíváncsiság, egyszerűen. azért kapcsolatot nem tudnék elképzelni lánnyal.

L.

2011. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szombaton kiderül,hogy mennyire vonzódok a lányokhoz :)
2011. ápr. 13. 22:10
 19/22 anonim ***** válasza:

Elkeserítő, felháborító és szánalmas a mai fiatalság, mondom ezt 24 évesen.

Túl hamar lesz pár tapasztalat ott azon a listán... talán árunak nevelnek titeket a szüleitek? A szerelem már smafu? Bárhol bárkivel, bármit, csak mert kíváncsi vagy?


Kinyírnám magam, ha elhinném, amit látok.

2011. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy a ilyen tapintatos voltál és a kérdésemre válaszoltál.:)
2011. ápr. 13. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!