Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fáj a melletek ha erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fáj a melletek ha erősen megszoritja a férjetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert finoman csinálja, hogy ne okozzon fájdalmat.

Kérd meg, legyen gyengédebb.

2011. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért engeded meg, hogy megszorítsa?
2011. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha erősen megszorítja akkor bizony fáj.Van amikor én külön kérem erre,mert az adott pillanatban éppen úgy esne jól,hogy egy kicsit erősebben gyömöszölje:))
2011. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelen esetben a párom, de nem szokott fájdalmat okozni. Egyszer véletlen jobban megszoritotta akkor fájt is, de tudja jól, hogy mennyire lehet.

Mond meg neki, hogy legyen gyengébb.

2011. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De akkor fáj.
2011. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó hülye, hogy erősen szorongatja. Mi lenne ha te meg a tökeit szorongatnád erősen? Tényleg... tedd azt. Amikor megszorítja annyira hogy az nem izgató, hanem fáj, akkor kapd el a golyóit és mondd neki, hogy ez neked is izgató? ...és szorítsd meg neki!

Nem értem sok pasi azt hiszi, ha úgy markolászik mint egy tejes zacskót, akkor az nekünk rohadt izgató. Engem jobban izgat ha csak a mellbimbót cirógatja, nyalogatja finoman.

2011. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt mondta azért mert sietni kellett mert majdnem ideért a pizzás és akkor hamarabb elmegyek.. ezt hitte de ugy mermarkolta erősen szoritotta hogy nagyon fájt az a baj már szoltam neki többször de mindig elfelejti mert a fenekem meg szeretem ha erősen markolássza. de szoval akkor normális látom mindenkinek fáj az erős markolászás.de télleg a pasik miért hiszik hogy ez izgato? erre kivancsi lennék
2011. ápr. 11. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!