Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyén nézne ki, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén nézne ki, ha?

Figyelt kérdés
Ha nem hordanék melltartót mert nagyon kicsik a melleim és így melltartóban feszengve érzem magam :S
2011. ápr. 10. 16:10
 1/8 anonim válasza:
Igen úgy, főleg ha hideg van és fázol..: D
2011. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, eléggé...
2011. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs akkora melled, hogy tartani kell, akkor felesleges a melltartó.
2011. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az szerintem még hülyébben néz ki hogy melltartó van rajtam és közbe semmi mellem nincsen főleg a testalkatomhoz néz ki hülyén
2011. ápr. 10. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
hordj simán topot;) nem gáz:]
2011. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nagyon megnéznének ha nem hordanék?:s
2011. ápr. 10. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsi és azért kezdtem el melltartót hordani, mert divatba jöttek a szivacsos melltartók. Ezeket felvéve kicsit "dúsabbnak" mutatkozik a cici, s jobban érzem magam a felsőmben, nem érzem annyira melletlennek. Sosem fogok műmellet berakatni, én ezzel javítok a helyzeten, kis optikai tuning ha úgy tetszik. A párom tudja mekkora a valódi, a többiek meg nem érdekelnek mit hisznek. Nekem egy picit önbizalmat ad, mert duci vagyok, és mégis kicsi mellem van.
2011. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
képről jobban meg lehetne állapítani.
2011. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!