Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok belé szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Bocsi előre is, hülyeség lesz, de érdekelne, hogy miért lesz valaki szerelmes egy olyan emberbe, aki teljesen más, mint amit "normálisnak" tekint.

Én pl. nem ítélem el azt sem, ha 2 ember szereti egymást, bár 20-30 év korkülönbség van köztük, de nem járnék olyan pasival, aki sokkal idősebb nálam.Nekem fontos, hogy kedves legyen, megértő, udvarias és bizonyos helyzetekben hidegvérű. Ennek ellenére egy 16 évvel idősebb férfiba vagyok szerelmes, aki ugyan humoros, de sokszor bunkó is,az érdeklődési körünk csak a zene terén egyezik, és a stresszhelyzeteket...hát nem kezeli túl jól...

Ti jártatok már így?Miért lehet ez, hogy nem olyan emberbe esünk bele, akivel együtt is tudnánk élni?


2011. ápr. 8. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sz ellentétek vonzzák egymást ennyi a válasz.Konkrétan nem tudom de a környezetemben lévő kapcsolatokban szinte semmiben nem hasonlítanak a párok.Ezért is értik meg egymást olyan jól.
2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp. Én forrófejű, öntörvényű, provokatív vagyok, elég morbid humorral. Mindent azonnal akarok, és a jelszavam: Fejjel a falnak. A párom nyugodt, hidegvérű, kedves, és naiv. Mégis együtt vagyunk jó ideje, és jól kijövünk. Pedig azt hittük mindketten, hogy a nagybetűs SZERELMET egy hozzánk inkább hasonló emberben fogjuk megtalálni. Vannak problémáink, mert sok mindenről mást gondolunk. Más az életfelfogásunk, a világról alkotott képünk, a politikai nézetünk. De szeretjük egymást, és nem érdekelnek a különbségek.

Sok sikert nektek is!

2011. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:
naná hogy jártam már így. sőt, olyan embert is találtam már aki egyszerre minden szempontból tökéletes, de mégis minden benne van amit nem tudnék elviselni. na ezt rakd össze :D
2011. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem pl. sosem tetszenek az olyanok akik másak mint én. Mondjuk hozzáteszem, sose találkoztam még senkivel aki kicsit is hasonlított volna rám gondolkodásmódban. (Nem is volt még kapcsolatom, akivel lehetett volna, az sosem kellett.)
2011. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos ilyen az a kémia.

Hasonló helyzetben vagyok én is (bár a korkülönbség nem nagy, de a kapcsolat eléggé bonyolult, így kevesen is tudnak róla), teljesen másmilyenek vagyunk. Múltkor szétmentünk, de nem bírtam nélküle létezni, így pár nap múlva kibékültünk... Pedig ha így folytatjuk akkor meg fogjuk egymást ölni.

2011. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!