Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a tortenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a tortenetrol?

Figyelt kérdés

Tavalyelott oktober-november kornyeken voltam egy kirandulason, ahol az egyik srac puszilgatott meg olelgetett. Nem tudom, hogy tetszettem-en neki, vagy csak azert csinalta ezt, mert azt mondtak neki, hogy nekem o tetszik.

Olyan szeptember korul megtetszett es decemberbe elmondtam neki, hogy tetszik nekem. Erre o semmit nem mondott. Megkertem, hogy ne mondja el senkinek, amit o meg is igert nekem, de ra ket orara irt egy uzenetet, hogy ne haragudjak, de nem birta magaba tartani. Kerdeztem tole, hogy miert mondta el, de letagadta. Azota semmit nem beszeltunk; 2x probaltam beirni MSNre, de nem fogadott el.

A viselkedese gyokeresen megvaltozott, sokkal kedvesebb, mindig koszon, sokat nez a szemembe, ha lat, van hogy sohajt, illetve van, hogy azt veszem eszre, hogy engem nez, es neha a baratja is.

Tudni kell meg rola azt is, hogy altalaba o van a barati tarsasaga kozeppontjaba, es meg soha nem volt baratnoje.

En 18 vagyok, a srac 19


2011. ápr. 8. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

elég fura 1 srác :S így kívülállóként annyit látok, hogy a haverjai manipulálják, amúgy te tetszenél neki, csak fél hogy mit szólnak ehhez a haverok

hagyd a fenébe, ha igazán kellesz neki, megküzd érted. nehogy már egy lány fusson a fiú után

2011. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De engem nem ismernek az o ismerosei, kiveve egy sracot; aki folyton engem nez; valamint regebben koszont a baratja, de ez a srac, aki nekem tetszik nem koszont. Miota o koszon nekem, azota a baratja nem koszon.
2011. ápr. 8. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:

hagyd a francba őket, egy lány ne fusson 1 fiú után sem.

foglald el magad valamivel - sportolj, shoppingolj, zenélj, mászkálj el a barádnőiddel..ne foglalkozz vele. ha kellesz a srácnak, akkor ő kezdeményezni fog.

2011. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!