Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szólna a kérdésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szólna a kérdésem?

Figyelt kérdés
23éves lányok/nők ti hogy éreznétek magatok hogy ha egy 17éves srác közeledne hozzátok?
2011. ápr. 8. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, ha bejön akko akár össze is jöttem volna vele,de itt kérdés h. mik az elvárások,mert egyértelmű h. nem lehet egy 17 éves fiútól elvárni h. 3-4 év múlva megkérje a kezem vagy ha terhes leszek akkor ne essen kétségbe.
2011. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja ja egyet ertek az elozovel.....+ hogy lehet csak azert kozeledik,hogy osszekavarjatok aztan dicsekedjen a havereknek,hogy megvolt neki egy 23eves.....mondjuk en erre gondolnek leghamarabb.....meg hat ha jol nez ki ha nem...nem lehet rajuk szamitani...meg gyerekek
2011. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elutasítanám, nem hiába keresnek általában idősebb férfiakat a nők, hiszen ők már feleséget keresnek és anyát.
2011. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húha... Nekem nagyon meredek lenne. Ez még is csak 6 év, elég "kora vénnek" kellene lennie a srácnak, hogy passzoljunk, mármint gondolkodásilag.

Világ életemben a vágyam a család és ezt a lehetőségeimhez képest minél előbb szeretném megvalósítani. Egy 17 éves még bulikba jár, az érettségire készül, haverokkal sokat lóg. Ezzel szemben én 21 évesen voltam utoljára bulizni, nem is áll szándékomban menni többet, már nem a tanulás az első, és egy biztos párkapcsolat a cél.

2011. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elutasítanám, gondolkozás nélkül.
2011. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mindig is a fiatalabb pasikra buktam :) nem tehetek róla... min 2-3 évvel eddig mindig fiatalabb volt a srác.. mondjuk nekem az fontos h azért a koránál idősebbnek tűnjön.. mert én a koromnál fiatalabbnak tűnök :D lehet ezért...
2011. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát,az igazat meg valva,nem járok minden hétvégén bulizni...most igazán a szakmámra gondolok...és az életemet tervezgetve....
2011. ápr. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!