Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mellprobléma!? (több lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellprobléma!? (több lent)

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy manapság akinek nincs szép melle azt azonnal leszólják vagy megvetik a mai férfiak.Sajnos nekem lógnak a melleim és nagy a mellbimbóm.Nagyon utálom a mellem,pedig még nagykorú sem vagyok.Akadályoz a szexben és önbizalmam sincs.Még a barátom sem látott melltartó nélkül.Végső elkeseredésemben csak a plasztikai sebészetre számíthatok...évek múlva.Szerintetek lenne más lehetőség vagy ez az egyetlen megoldás,hogy elfogadjam magam?
2011. ápr. 5. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
kedves kérdező megértelek, mert nekem meg nagyon kicsik a melleim, mindeddig szomorkodtam emiatt, és semmi önbizalmam nem volt.a barátomnak sem mertem megmutatni mert féltem,hogy nemfog tetszeni neki meg mond majd valamit.nagyon sok idő után tudtam megmutatni neki.mára már 3 évesek vagyunk, nagyon szeret, és imád igy ahogy vagyok.azt mnodta hogy neki igy tetszik és kész, és nehogy menjek plasztikai sebészhez, mert ő az enyémet akarja megfogni nem egy műmellet.Mostmár kezdem elfogadni magam.Próbáld meg maagd igy elfogadni, nem tökéletes ssenki, mnidenkinek van elég sok szépséghibája.Ne plasztikáztass szerintem, mert ha találsz egy fiút aki nagyon szeret, azt nem az fogja érdekelni, hogy milyen a melled.Gondolkozz el ezen, hogy megéri-e olyan fiőkért plasztikáztasd magad, akiknek ck ugy tetszenél.Te meg ne szomorkodj emiatt, inkább fogadd el magad, mert ha te nem tartod szpnek a testrészedet más sem fogja.
2011. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Nekem azt hiszem átlagos nagyságú melleim vannak (85-90B),de nekem se tetszettek sokáig... Engem meg az zavart,ha megnéztek a pasik az utcán,m nekem ettől nem lesz több önbizalmam,csak szimplán kiakaszt,h mit bámulnak... .Nekem is nagyok a mellbimbóim és ráadásul barnásak is,de most jöttem rá,h semmi pénzért nem nagyobbíttatnám meg a melleimet,m ettől nagyobbaktól már rendszeresen fájna a hátam+ ezek is szépet mutatnak mind dekoltázsként,mint amúgy pucéran. Első dolog az lenne,h elfogadd magad!Nekem az segített,h tusolás után ott álltam a tükör előtt és mondogattam,h "szép melleim vannak" és közben próbáltam el is hinni (ez ön szuggeszció)-azóta már tényleg szépeknek látom őket,és el is tudom hinni,amikor a barátnőm vagy a pasim azt mondják,h szép!:)

L/23

2011. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nagyon kicsik a melleim, és sajnos tudom miről beszélsz kérdező. :S Igen vannak olyan férfiak, de még nők is akik megvetéssel néznek rám emiatt. Ilyen volt egyszer oszt.társam is, megrökönyödve nézte, hogy nekem milyen kicsik, és kb úgy viselkedett mintha valami halálos betegségem lett volna:S És akkor még voltak fiúk is, akik szintén viccelődtek rajtam mosolyogtak is és ezek után érezzem magam úgy, hogy nem számít a kis mell pasiknál?-.- Dehogy nem számít. Max csak elfogadják.

Ezek után sosem leszek kibékülve a méreteimmel.


KEdves válaszoló!


Sajnos a gyerekek az iskolában gyakran nagyon kegyetlenek, és úgy mondanak véleményt hogy fogalmuk sincs a világról.


Nem akarlak vigasztalni, csak férfiként elmondom a véleményem. Nagyon nagyon sok cicivel találkoztam már életemben. És láttam már gyönyörű ici-pici melleket és imádtam őket. És láttam már gyönyörű nagyokat és azokat is imádtam. Igaz, van aki csak a nagy mellet szereti, annak nem Te leszel a párja. Na bumm! És van aki csak a szőkéket szereti vagy a barnákat.


És ne feledd el a kicsi cici kisebb eséllyel lesz majd egykor lógós !


Szeresd meg a melleid,mert sok ffi létezik aki szintén szeretni fogja őket.


Egy 35 éves pasi.

2011. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!