Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? (lent bőv. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben elkezdtem az új sulit és volt egy srác, akivel nagyon jókat beszélgettem, jól elvoltunk, barátomnak tekintettem. Viszont kicsit később kiderült, ő valószínűleg többet érez, de próbálta elrejteni. Direkt kétértelműen viselkedett, hogy ne értsem az egészet. Ezzel eddig nincs is nagy probléma, de nekem barátom van már elég rég óta. Akkoriban éppen problémák voltak, főleg féltékenységből adódóak. Tényleg soha nem adtam rá okot, egyszerűen ilyen :-(

Szóval ez a srác próbált segíteni, hogy rendbe tudjuk hozni a barátommal, de egy idő után reménytelennek tűnt. Más problémák is jöttek, elhatároztam, hogy - bár össze fogok törni - szakítok vele. Persze ez nem ment, mert nagyon szeretem. Ez a másik srác pedig csalódott bennem (vagy lehet hogy csak féltékeny?). Azóta nem annyira beszélgetünk és nekem nagyon hiányzik, hogy megértett, mindig tudta mire gondolok, megkérdezte mi a baj, nagyon jókat beszélgettünk akár órákig is, meg tényleg úgy minden érdekelte. Persze ez a barátomnak nem tetszett, pedig világosan közöltem, hogy nekem nem kell más rajta kívül.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ezzel a sráccal mi legyen? Szeretnék újra a barátja lenni, de ha tényleg tetszettem/tetszek neki, akkor lehet jobb lenne neki nélkülem. Meg igazából azt sem tudom mit mondhatnék neki, mármint hogy kezdhetném el ezt az egészet. Egy biztos: mostanában egyre többször eszembe jut, hogy nem akarom őt elveszíteni...


A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. ápr. 4. 20:28
 1/9 almighty77 ***** válasza:

szia,, irtad a párod féltékeny tipus, na ez nem tenne jót ha az a srác állandóan körülötted sündörögne. egyszóval a döntés a te kezedben van, fel kell áldozni egy barátságot!? egy szerelemért. mellesleg nem gyanusitgatás képpen irom hogy ez a srác segitett neked, és ennek számos okai lehetnek, lehet tényleg ilyen tipus hogy önzetlen, de lehet igy akart megközeliteni lelkileg is és jó benyomást tenni rád(talán hogy igy belészeress), ezek mind lehetőségek. ha nekem ilyen lenne hogy választanom kellene egy szerelem és barátság dolog között akkor a szerelmem választanám.


34F

2011. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat :)

Igen, erre én is gondoltam. Mármint az biztos, hogy elejében tényleg segíteni akart, de utána már kitudja. A probléma igazából az, hogy én nem szeretnék választani. Mármint a barátomnak is van lány barátja és én mégsem akadok ki, akkor ő miért? Nekem ez valahogy nagyon rosszul esik, hogy nem bízik meg bennem. Főleg, hogy soha nem adtam rá okot.

2011. ápr. 4. 21:27
 3/9 almighty77 ***** válasza:

értelek, egy kapcsolat bizony a bizalmon is alapszik, megértésen és önzetlenségen, de ezek szerint a barátodtól ezt nem kapod meg maximálisan. az semmiképen nem jó hogy neki lehet lány barátja neked meg nem. de azis elképzelhető hogy a párod ismeri ezt a srácot akit te barátodnak nevezel és ezért nem szeretné hogy barátok legyetek. vagy senkit nem szeretne a közeledben látni mint igaz barátot? ez is elképzelhető, főlleg ha nagyon jól nézel ki. oka az is lehet hogy a barátod nem hisz a nő és férfi igaz barátságban, de akkor jön a jogos kérdésed hogy a férfi és nő barátságban akkor miért hisz, hát igen furcsa dolgok ezek.


nekem személy szerint van egy gyönyörü lány barátom (30 éves szexisen telt), és igen csak barátok vagyunk, de hozzá kell tennem hogy nagyon nagy önuralom kell(mindkét részről) ahoz hogy ne legyen több a barátságnál. egyébként ezzel a lányal (ill asszony már) mindent megtudunk beszélni ,még a legintimebb dolgainkat is , de bármi mást. de hangsulyoznám azt is hogy sokszor már csak egy szikra kellett volna és máris szex lett volna,(és párkapcsolat) de megáltuk mert nem akartuk tönkretenni a barátságunkat.ráadásul ő férjnél van.


34F

2011. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igaz barátokkal nincs baja - amíg azok lányok. De amint beszélgetek egy fiúval, vagy kezdem barátomnak nevezni, kiakad. Ezt a srácot 100%, hogy nem ismeri, csak párszor látták egymást. És épp ez a fura, hisz hinnie kell a fiú-lány barátságokban, ha neki is része van benne. Hát az, hogy nagyon jól nézek-e ki...inkább olyan átlagos.

Az viszont igaz, hogy amikor a barátommal rossz volt a viszony és az a fiú vigasztalt, kezdtem én is többet érezni. Néha eszembe jutott, hogy mi lett volna, ha úgy jövök ide, hogy nincs barátom, de ezt már úgysem fogom megtudni. És igazából nem is akarom, mert szeretem a barátomat, csak ez rosszul esik. A srác meg ugye nagyon hiányzik :(

2011. ápr. 4. 21:52
 5/9 almighty77 ***** válasza:
szia, szerintem mindenképpen le kellene üljetek a barátoddal ezt megbeszélni és közös nevezőre jutni. ha szeret téged akkor megbizik benned, ugy nint te őbenne, amit eddig is irtam hogy egy kapcsolat két félen mulik, a kölcsönös bizalmon és önzetlenségen, elég nagy baj lenne az, hogy aki szerelmes vagy házas, annak nem lehetnek barátai, ez önző dolog, ha féltékenykedésből fakad akkor is.(ha szeret akkor bízik benned) akár hogy alakul a beszélgetésed a barátoddal, az emlitett sráccal és a többi leendő férfi baráti kapcsolatokkal vigyázz, legyél elővigyázatos, ez nem pálcatörés csak egy jó tanács.
2011. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Minden tanácsodat nagyon szépen köszönöm :)


Jó éjt! :)

2011. ápr. 4. 22:05
 7/9 almighty77 ***** válasza:

szivesen neked is jóéjt:)


és sok sikert kivánok

2011. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HA úgy gondolod, hogy rossz Neki, akkor ne haverkodj vele. Bár sztem a srác már úgyis tudja, hogy nem fogod Őt választani. HÁt... erre szokták mondani, hogy nincs klasszikus férfi-nő barátság, mert az egyik mindig többet akar. De sztem most mág nem fog, mivel csalódott..
2011. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Igen, sajnos csalódott. Igazából nem tudom, hogy rossz lenne-e neki, csak magamból indultam ki, fordított esetben nekem nehéz lenne. Azóta is szoktunk beszélni suliban, de az már nem olyan, mint mikor csak mi ketten és bármilyen témáról...

2011. ápr. 5. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!