Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi történetről? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szóval angol csoporttársam (lány) egy facebook üzenetem nagyon félreértette, azt hiszi, hogy nekem bejön. Részben igaz is, mert külsőre nem rossz, de belsőleg nem illünk össze, semmi közös nincs bennünk, nem egyezik a személyiségünk.

Ezt az egész sztorit a legjobb barátnőjétől tudom, mert vele nagyon jóban vagyok, a fent említett lánnyal nem szoktam olyan sokat beszélni. A legjobbja elmondta, hogy azt hiszi, hogy tetszik nekem, és kérdezte, hogy akkor hogy áll kettőnk kapcsolata részemről. Én mondtam, hogy az az üzenet nem az, aminek ő hiszi (tényleg nem az) és, hogy nem jön be. Ezt ő elég mosolyogva fogadta, azóta is mindig sunyi mosollyal köszön nekem :), és mintha azt vettem észre, hogy sokkal többet akar velem lenni/beszélni, van barátja, úgyhogy nem azért.


1. kérdés: Nem kérdeztem a legjobbját, hogy neki én bejövök-e (nem akartam mégegy félreértést :)), de szerintetek bejövök a csajnak, illetve azért akar mostanság annyit beszélni velem, hogy megtudjon valamit? A lány egy szót nem szól hozzám a szián kívül.


Az előbbi sztori kb egy hete volt, a mostani sztori friss, mai történés.

Siettem angolra, késtem is, amit nem nagyon szeret a tanár, így egyenesbe a padomhoz mentem, senkinek nem köszöntem, mivel ment az óra, meg szinte senkire nem néztem rá. Az órán ki kellett menni a táblához a lánynak. Amikor kiment, akkor láttam elsőnek, mindig nadrágban, pulcsiban és hasonlókban van, sosem szokott kivágott felsőt vagy ilyesmit viselni, ma viszont szoknyában, szexi harisnyában és kivágott felsőben feszített. Mivel nem voltam felkészülve a látványra nagyot néztem, amit szerintem a legjobbja is észrevett :) Nem mellékesen ilyen cuccban nem kicsit jött be nekem :D


2. kérdés: Szerintetek volt összefüggés a szokatlan cucc, és köztem, vagy csak tavaszi "vadulás"?

3. kérdés: Valószínűleg látta a meglepődött fejem a legjobbja, gondolom tovább is adja a lánynak, mire számítsak holnap? Itt főként lányok válaszát várom. Annyit esetleg ha számít, hogy nagyon közvetlenek vagyunk a legjobbjával, bármit megosztunk egymással, nincs mellébeszélés, meg rizsa, az egyenest mondja mindig.


Köszi, hogy elolvastad. Lehet sablonos a sztori, de nekem fontos, nem tudom, hogy viszonyuljak ehez a helyzethez, főleg, hogy 5ből 4 nap van angolunk.


Köszönöm az értelmes válaszokat/tapasztalatokat!


2011. ápr. 4. 20:18
 1/4 anonim válasza:
Nem értelek,azt írtad hogy nem hasonlít a személyiségetek de viszont bejön a lány külsőre, egy hét múlva dögösen jött a csaj suliba és most már teljesen bejön akkor most hogy van ez ?
2011. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
Tetszel a lánynak és azt várja, h lépj. Valahogy tudasd vele, h nem érzel semmit. Vagy kezdesz vonzódni hozzá? Ha közömbös, akkor miért e kérdés? Tisztázd magadban, mit érzel, ha csak barátságot szeretnél, mondd meg neki. Ha többet, akkor főleg mondd meg. De ha nem mondasz semmit, akkor sincs baj, rá fog jönni, h nem akarsz semmit..
2011. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Külsőre nem mondtam, hogy nem jön be, csak a személyiségünk nem egyezik, totál ellentétek vagyunk
2011. ápr. 4. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a személyiségeknek egyezni :)

Amugy meg a legjobbja nem jöhet szóba látom jól elvagytok xD Ha nem akarsz tőle semmit akkor a naturalista mód vágd az arcába :D Nem szeretem ha egy pasi szédít egy csajt. Tudom nem szándékos de meg kell állítani.

2011. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!