Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja, hogy "fontos vagyok" neki, az mennyire jelent jót?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy értem a kérdést, hogy ennek van valami romantikus fen hangja, vagy baráti szeretetből is mondogatnak ilyeneket az emberek?

Tudom, buta kérdés, de nekem ez most nagyon fontos.:-)


2011. ápr. 4. 19:49
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:

hát én pl nem mondok ilyesmit akárkinek.

23/f

2011. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmi jot, elfogod veszteni(tru sztori)
2011. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát én ezt eddig csak egy embernek mondtam.

Éspedig azért mert bármit megtennék hogy boldog legyen.

2011. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amugy általában ezt olyan ember mondja a másiknak aki érez is valamit iránta tehát jól gondolod ebben van romantika is.


Előző voltam

2011. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ez megnyugtató.:-)


Köszönöm a válaszokat!!

2011. ápr. 4. 21:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is biztos hogy nem csak megfektetni akar vagy nagyon jól bánik a szavakkal.
2011. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom te lány vagy.

Az illető pedig nem az egyik szülőd és nem is a pasid.

Vagyis egy olyan ember mondta neked akit valamennyire ismersz de nem tudod hova tenni és hogy ezzel mire célzott.

Ha írsz még az illetőről akkor kitaláljuk hogy mit akar.


Így viszont csak annyit mondhatok hogy biztos nem akar ártani és hogy "FONTOS VAGY NEKI" :D Ezt szerintem nem kell nagyon magyarázni.Ami az embernek fontos arra vigyázni akar és nem akarja hogy baja essen.

2011. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ami az embernek fontos arra vigyázni akar és nem akarja hogy baja essen."

Jaj, ez milyen szép!:-)

Végül is, udvarol az illető, csak még az ilyen kezdeti időkben, (meg az én lila ködös állapotomban), valahogy minden szót meg kell magyarázni nekem, hogy "mire gondolhat egészen biztosan".

2011. ápr. 6. 23:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel ő egy férfi ezért nem azt fogja mondani hogy szeret mert azt ugye mi nem nagyon mondogatjuk mert az milyen "nyálas" már :D ezért mondta hogy fontos vagy neki lényegében szeret és nem akar elveszíteni.


Mióta ostromol ha szabad tudni?

előző voltam

2011. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát még csak olyan három hete. De olyan túl sűrűn nem is tudunk találkozni.. Bizonyára ezért van időm elmélkedni a szavain.:-)
2011. ápr. 7. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!