Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől szúrhat a hasam szex után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szúrhat a hasam szex után?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha a gátam szúrna, a fájdalom feljön a hasamig. Már másfél éve élek szexuális életet. Ez pár hónapja kezdődött. Ilyenkor alig bírok megmozdulni, ha sokáig vagyok egy pózban, akkor múlik el. Valakinek van valami tapasztalata? Előre is köszönöm. 18/L
2011. ápr. 4. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
ez nem olyan sűrűn fordsul elő, kb kb 10 alkalomban 2x
2011. ápr. 4. 17:23
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! ennek rengeteg oka lehet. pl az első az lehet hogy túl erőteljesen csinálja neked lehet úgy érzed nem az de ott az érzékeny részednek mégis csak az lehet.ha nem múlik fordulj orvoshoz más is lehet de nem vagyok nőgyógyász én elmennék a helyedbe és elmondanám a panaszom mivel ez már nem most jelentkezett hanem ahogy írod kb 1 másfél éve vagy féléve van az már akkor is elég érdekes. szerintem menj el.
2011. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!