Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Tetszik egy fiú,aki a sulimba jár, egy évvel felettem, de egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak. Nem merek hozzá odamenni, mert félek, hogy visszautasítana, esetleg kinevetne, vagy bármi ilyesmi. A megszólítással is ugyanez a helyzet. :(

Tudom, hogy ez így nem jó, mert ha meg se próbálom, akkor nem lesz semmi, de egyszerűen nem merem.

Hogyan tudnám ezt leküzdeni?

14/L


2011. ápr. 4. 16:18
 1/5 anonim válasza:
96%

csak menj oda és akkor legközelebb már nem lesz ilyen bajod .. vagy van egy másik verzió de az húzósabb

1. fogj egy kecskét

2. belezd ki

3. ami maradt abból alakits ki egy mellényt

4. vedd fel

5. forogj hármat

6. köpj balra aztán jobbra

7. ismételd kétszer az 5ös ponttól

8. kész elmúlt (ha nem akkor szarj a fiú küszöbére de ugy hogy lásson közbe )

2011. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak zöld kéz jár :D
2011. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szokásos dumát tudom ajánlani,esetleg szemezz vele,próbáldd meg bátorítani,az se baj hogy ha odamész hozzá dumálni bármi semleges témáról!!

Vagy esetleg online ismerkedés,msn-ezés,facebook,osztálytársát ha ismered esetleg bemutatthatod magad stb.!

Amúgy szurkolok kevés az olyan csaj aki képes magát rávenni hogy kezdeményezzen egy fiúnál,de legalább te belevaló csajszi vagy!!ÜDVÖZLET!!

2011. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
első válaszoló vagyok köszi a zöld kezet
2011. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs mit. Végül is a válaszod eleje hasznos volt. :)

Sőt, inkább én köszi a válaszodat, meg persze a másokét is.

2011. ápr. 5. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!