Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le szeretnék feküdni a szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretnék feküdni a szomszéd lánnyal. Ő 21 én 14. Lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Formás, aranyos kedves csaj. Mindig mosolyog mikor beszélgetünk. Már fél éve tetszik nekem és le szeretném fektetni. Apám 14 évesen feküdt le 22 éves tanárjával!Nem szeretném tőle megkérdezni hogy csinálta mert a végén hülyének néz (mármint apám):D A csaj dobolni szeretne és én szoktam néha tanítgatni. Lesz esélyem ágyba vinni?
2011. ápr. 4. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha ügyes vagy szerintem sikerülhet. Hajrá!
2011. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem, csak akkor van esélyed ha pedofil.
2011. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Annyi esélyed van, mint egy háromlábú sünnek a hatsávos autópályán.
2011. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi esélyed van, mint egy 14 éves lánynak egy 21 éves fiúnál.
2011. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

15:28

"De szerintem jobban néz ki ha egy lánynál öregebb a pasi :)nem pedig fordítva."


Ugyan mi a lósz@rért?

Az, ha a lány fiatalabb a kapcsolatban, az ugyanolyan, mint amikor a fiú a fiatalabb. Nincs különbség.


Mit akarsz itt te kis pina?!


Neked (is) a magadhoz valóval kéne foglalkoznod nem az idősebbekkel. Egy normális 22 éves fiú a dugáson kívül mást nem akar egy pisis 14 éves lánytól!


15:44

Nem kell okoskodnod te balf@sz.

2011. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
érdeklene mért is volnék balf@sz :)
2011. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért ebben a korban tényleg jobb, ha a srác idősebb 2-3 évvel, mert a fiúk tényleg éretlenebbek legtöbbször (persze van kivétel) 20-25éves korban meg már édesmindegy ki az idősebb. :D

Esélyed? Semmi, haver. Kicsi vagy még. És szerintem nem egy tapasztalatlan tökmaggal szeretne kufircolni a csaj... xD

2011. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hát azért ebben a korban tényleg jobb, ha a srác idősebb 2-3 évvel, mert a fiúk tényleg éretlenebbek legtöbbször"


A birka fejedben lehet hogy így van, de a valóságban egyáltalán nem jobb ha a srác idősebb (mint korábban is írtam, ez ugyanolyan, mint amikor a lány idősebb)!


Főleg, hogy a lányok ugyanolyan éretlenek mint a fiúk!

2011. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak ebben a korban ez szokás
2012. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!