Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs csúnya nő, csak kevés pia?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs csúnya nő, csak kevés pia?!

Figyelt kérdés
igaz ez szerintetek?:D
2011. ápr. 3. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igaz
2011. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem. van csúnya nő. Sőt az átlag magyar nők... Bár piával minden szebb...
2011. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, nálam azért meg van ilyen állapotban is egy határ.
2011. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és valakivel elő fordult már hogy ittas állapotban került közelebbi kapcsolatba egy "csúnya"nővel?:D
2011. ápr. 3. 23:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Így igaz, sőt, még több piától már a pötsöslányok is kívánatosak.
2011. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha össze akarok jönni egy lánnyal aki csunya akkor általába addig iszok amig szép nem lesz.
2011. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
uhh. akkor egy rusnyánál mennyit kellene innod:D
2011. ápr. 3. 23:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ez teljesen így van

volt egy lány aki nagyon nyomult , de valljuk be az igazat amikor megszületett az orvos sírt fel először (rusnya volt na) , többször is elutasítottam mert én jóképű és okos vagyok olyan felsőtesttel mint a görög istenek, és még szerény is vagyok

na na hol is tartottam ...

szóval egyszer összefutottam vele egy bulin , de olyan részeg voltam hogy a földön kellett kapaszkodnom hogy ne essek el

na akkor úgy tűnt hogy ő a legjobb a nő azon a bulin úgyhogy haza is vittem , megtörtént aminek kellett , aztán másnap reggel ...

2011. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
van csúnya nő, pia ide vagy oda.:D
2011. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!