Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok így vasalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok így vasalni?

Figyelt kérdés
Azt éreztem, hogy ki kell mennem, de képeket szerkesztek, így maradtam a számítógépnél. Kicsit vissza akartam tartani, mire olyan orgazmus-áradat zúdult rám, amilyent még sohasem éreztem. Azóta itt feszengek és nem tudom abbahagyni a kéjt adó mozgolódást a széken. Hihetetlen. Ez az érzés-sorozat semmihez sem hasonlítható. Pedig vasalnom kellene... A férjem egy emelettel fejjebb van, fogalma sincs erről az egészről. Mit csináljak?
2011. márc. 31. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd le és mutasd meg neki ezt a kérdést. Szerintem tudni fogja, mi a dolga :)
2011. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ülve nem tudsz vasalni?
2011. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És ezt hogy érted el? :D
2011. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Töltött káposztát!
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos érzés-sorozat elmúlik egyszer,majd vasalsz utána...:)...addig pedig élvezd,csak előnyödre válhat,ha minden lehetőséget kihasználsz,hogy megismerd a tested.:)
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gyorsan tettem a cserépkályhára és visszaültem. Folytatódik! Nem szólnék a férjemnek, mert ezt egyszerűen nem tudná senki, semmi felülmúlni. A fenébe!!!...
2011. márc. 31. 16:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, higy bárkinek is ártanék /jajjjj.../ vele. Nem könnyű lemondani róla, pedig tényleg nem vagyok szexmániás, sőt!
2011. márc. 31. 16:33
 8/13 A kérdező kommentje:
Kiment a férjem egy kosár fáért, közben váltottunk is néhány szót. Addig türtőztettem magam, amíg megnézte a képet. /Hű!!!.../ Férfi ilyent nem tud előidézni...
2011. márc. 31. 16:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez most fail?:DD
2011. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fail az amikor nem a helyzethez illő kifejezést használsz.

A fake meg a kamu kérdés.

Nem ugyanaz a kettő.

2011. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!