Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről lányok?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek egy olyan pasiról akinek jól áll az arcszőrzet?
2011. márc. 30. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerencseje van>?! De am. ismerek olyat is, aki csak azt kepzeli, hogy jol all neki.:)
2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi lenne? semmi.... Nem az a lényeg hanem az agyába mi van. Amúgy van akinek jól áll, valakinek nem..... bár nekem nem tetszik annyira, de nem ezen múlik..
2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel imádom a borostát. :) Viszont a hosszabb arcszőrzetet nem.

21/L

2011. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet túl szép arca, ha jobban néz ki olyasmivel, ami eltakarja.
2011. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis szeretem a borostát. Szerintem egyáltalán nem igénytelen! HA nem egy dzsungel van a képén:)
2011. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
van akinek nem all jol es megis ugy hordja..viszont sztem akinek jol all azt picit ferfiasabba teszi:d
2011. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan ember akinek jól áll az arcszőrzet! I love Varga Viktor :) Na szegényem csupaszon nagyon kis szerencsétlenül néz de szőrrel aaahw *-*
2011. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!