Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy még mindig tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy még mindig tetszem neki?

Figyelt kérdés

Régen jártunk, de nem volt semmi... eltelt majdnem egy év, és mintha tetszenék neki... nagyon sokszor észreveszem, hogy engem néz mikor hátrafordulok órán... Rám is szokott írni msn-en, és SZIVI-nek hívott 2szer xD, és azt mondta (msn-en) hogy b h szakítottam veled annak idején, igazából nem azért mert nem akartam veled járni, hanem mert meg akartam védeni a barátságunkat.

Na szóval azt nem értem, hogy akkor most teccek neki?


2011. márc. 29. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2011. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ja és még arra is kiváncsi vok h mi az a b h ... szal mi az a b?? baj?bocs?..? vagymi?

ja és nemhiszem! sőt! biztos vagyok benne h nem akar dugni...!!!

2011. márc. 29. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
aztaqrvaélet.xdddddddd
2011. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hány éves vagy??

szerintem szerelmes beléd..

de szólj az egyik oszt. társadnak, hogy kérdezze meg tőle??

na??

2011. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!