Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy sokkal sikeresebbek vagytok minden téren, mikor van egy jó párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Jobb munka, magabiztosabb megjelenés, hozzáállás a dolgokhoz. És nektek is minden sikerül, mikor van valakitek?

Már elég régóta tart a dolog, de úgy érzem, hogy a barátnőm nélkül nem tudtam volna elérni mindezt, amit mostanáig is elértem.

Tényleg van ennek valami hatása a dolgokra, vagy rosszul érzem, mert magamtól is eljutottam volna idáig?


2011. márc. 29. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom
2011. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. A kiegyensúlyozott, nyugodt élethez hozzátartozik a társ. Egy biztos pont.
2011. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem erőt ad a párom.
2011. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egy jó párkapcsolat előrejutást ad az életben, még egy rossz inkább hátráltat.
2011. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azt érzed, hogy miatta vagy sikeresebb. Ha szerelmes vagy logikus, hogy megnő az oxitocin szinted(boldogsághormon), tehát "boldogabbnak" érzed magad és eleve mindent pozitivabban látsz. Attól, hogy van melletted valaki, még nem leszel más ember, bármikor képes lettél volna magadtól elérni mindazt. Ha neki titulálod a sikered, akkor csak "istennőt" faragsz belőle, olyan lesz mint a drog, ha nem lesz padlóra kerülsz. Inkább keress valami más motivációt, amiben nem csalódhatsz. Persze attól még szeresd őt.
2011. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, és mivel most nincs, elég szerencsétlen lanynak érzem magam.. :S és lenne jelölt, de nem nyilatkozik, csak ugy talalkozgatunk.. de bele fogok unni, és keresni fogo mást, ha ennyi tökölődik..
2011. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem veled azért van ez így, mert neked ez kell a magabiztossághoz. Egy jól működő kiegyensúlyozott kapcsolat sokat számíthat, de önmagában azért nem etől vagy sikeres. Van akinek ez nem annyira fontos, sőt, van akinél fordítva működik, hogy ha mondjuk a munkahelyén rendben van minden, akkor otthon is, de ha ott gondok adódnak, akkor ara rámehet a kapcsolat is. Ez inkább aról szól, hogy kinek mi a fontos az életében.

De jó ha tudod, hogy nem ez tesz sikeressé, nehogy aztán ha esetleg vége lenne mégis, akkor úgy érezd, hogy aztán az egész életednek össze kell omolnia. Mert abban a pillanatban, hogy úgy érzed össze is fog...

2011. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Csak azt érzed, hogy miatta vagy sikeresebb. Ha szerelmes vagy logikus, hogy megnő az oxitocin szinted(boldogsághormon), tehát "boldogabbnak" érzed magad és eleve mindent pozitivabban látsz. Attól, hogy van melletted valaki, még nem leszel más ember, bármikor képes lettél volna magadtól elérni mindazt. Ha neki titulálod a sikered, akkor csak "istennőt" faragsz belőle, olyan lesz mint a drog, ha nem lesz padlóra kerülsz. Inkább keress valami más motivációt, amiben nem csalódhatsz. Persze attól még szeresd őt."


Micsoda rakás baromság.


Kérdező: Így van. Ezt a jelenséget nem nálad láttam egyedül. Nem véletlenül van az a mondás, hogy "Minden sikeres férfi mögött ott áll egy nő." (Persze azért néha akadnak kivételek.)

2016. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!