Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Szerintetek mit érezhet ezek alapján? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég Angliában voltam a sulis csoporttal. ott lettem jóba egy nagyon kedves,okos,helyes fiúval. nagyon megkedveltem, tetszik. kint nagyon jóba lettünk, viccelődtünk, megetettem, folyton egymásra mosolyogtunk.


Amióta visszajöttünk, szinte felém se néz. Háta mögött álltam és köszöntem, de ő egy másik lánnyal beszélt, és még csak vissza sem köszönt.


Neki -állítása szerint- nem tetszik senki, viszont annak a lánynak, akivel beszélt, látszólag tetszik.


Tudni kell, hogy majdnem 1 évvel idősebb vagyok nála, tehát fölötte járok, egy osztállyal.


Én szeretnék vele valamit. Legalább csak annyit, hogy barátként beszélgessünk, vagy köszönjön. De ez így nem jó.


Kérlek segítsetek!!! Várom a válaszokat.


2011. márc. 28. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt egy hasonló eset még régen gólya táborban, eléggé jól elvoltam a lánnyal viccelődtünk minden. Aztán így jött a suli, évnyitón még köszönt meg beszélgettünk aztán másnap hozzám se szólt. 2-3 napig idegesített, hogy vajon mi lehet, de igazából nem is nagyon érdekelt utána. 18/F
2011. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát biztosan az sem volt túl kellemes... és ő most szerinted -fiú szemmel- mit gondolhat?
2011. márc. 28. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a késői válaszért. Szerintem ő csak úgy gondolta, hogy ez 1 jó kaland volt vagy a haverjai előtt szégyelli, hogy ismer téged vagy esetleg vagy csak örült, hogy ismer 1 felsőbb évest(igaz nem tudom hányadikos vagy(tok) és most jól le vagy szarva, vagy csak fél hozzád szólni, igazából nem tudom :S, sok millió kis oka lehet az ilyen viselkedésnek és sajnos vannak ilyen emberek.
2011. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. igazából ma is csak 5.óra után láttam és akkor köszöntem... sokan voltak. lehet hogy nem hallott, lehet hogy nem akart hallani. nemtudom.

VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT!

2011. márc. 28. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb megoldás ha nem Te köszöngetsz neki. Könyörgöm Te lány vagy és idősebb, lehetne ennyire udvarias. Alakítsd úgy, hogy tuti szembe menjetek egymással a folyosón (ne mondd h nem lehet ezerszer csináltam én is;) ) és akkor várd ki míg köszön. Nézz rá, pici mosoly bíztatásul, és ha köszön akkor érdemes gondolkodni rajta, ha nem akkor hagyd a francba és nehogy legközelebb ráköszönj. Nem a Te dolgod előre köszöngetni.
2011. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mostanában - ami óta visszajöttünk - nem is mosolyog, csak ritkán, nem nevet a poénokon, tehát valami baj van...


VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT!!

2011. márc. 31. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Te mennyire kedveled?

Ez kegyetlenül hangozhat, de szerintem nem érdekli őt Te:( Bocs. Ha megkérdezted, hogy tetszik-e neki valaki, akkor nem fogja azt mondani, hogy de az a MÁSIK lány ott...

De persze egyáltalán nem biztos hogy hazudott :)


Kicsit ijesztőek azok a nagybetűs várom a válaszokat írásaid, az emberek nem fognak jobban írni ettől, inkább elmennek az oldalról, mert furának tartanak, pedig aki elolvassa telesen az már tudja, hogy nem vagy fura :) max egy kicsit csalódott

2011. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ! Igazából egyre jobban tetszik. Amúgy csak azért írtam naggyal, hogy ha valaki nem olvassa el előtte a válaszokat, akkor ezt még érti ;)


Várom a további válaszokat! :)

2011. ápr. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!