Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktátok egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktátok egy fiú szemét nézni? Egyáltalán érdekel az titeket egy fiún? Ha igen, melyiket tartjátok a legszebbnek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert engem fiúként érdekel a lányoké. Személy szerint az enyém zöld, és van benne egy barna folt. 16f
2011. márc. 28. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint azt nézem meg legelőször. A kedvencem a kék.
2011. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi tekintete nem fog meg, akkor az illető nem is érdekel. Mindegy a szemének színe, formája, az a lényeg, hogy sugározzon valami a szeméből, ami nekem tetszik. Én mindig azt nézem meg egy férfin és utána haladok csak tovább.

Remélem a válaszom kielégít. Bár én már nem vagyok lyány... :)

28/n

2011. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel egy fiú szeme :) Úgyhogy megszoktam nézni. A kedvenc szemszínem a kék, és a barna.
2011. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsok kozott van a szem. Ami a legjobban tetszik az a nagy barna szem... Az annyira csabito. De a tobbi szin is tetszik.
2011. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szemem kék:)
2011. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon fontos, mindig azt nézem meg először, mert ha beszélgetek valakivel szeretek sokszor a szemébe nézni, akk is, ha úgy nem teszik az illető, mert attól még bárkinek lehet gyönyörű szeme(de persze az összhatás számít)

Am nekem nagyon tetszenek a meleg csokibarna szemek és a jeges hideg kék szemek, amiket ha közel hajolva nézünk még szebbek (van egy barátom, akinek csillagszerű forma van a pupillája körül:)

A te szemed is biztos gyönyörű ;)

15/l :)

2011. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valaki itt nagyon aranyos :) Amúgy amit írtál az tök így van.
2011. márc. 28. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszii :$
2011. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagy sötét barna szemeim vannak és nekem az is tetszik a legjobban ha egy fiúnak sötét barna szemei vannak...én azt is nézem meg elsőnek 15/l
2011. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy fiúban először engem is a szeme fog meg. A zöld és a kék szemű fiúkat kedvelem leginkább.

20/L

2011. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!