Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú, aki az osztálytársam. Van, hogy csak úgy haverságból ölelgetjük egymást, meg fogjuk egymás kezét, és úgy járkálunk, de ez mindkettőnk részéről csak szórakozás, játék, semmi komoly. De ezek a játékaink elég ritkák, és ha már csak egy nap nem ölelem meg, vagy ha nem érintem meg, akkor már hiányzik az az érzés, és az jár a fejemben, hogy mennyire jó volna átölelni.

Mit takar ez az érzés, lehet, hogy szerelmes lennék bele?

14/L


2011. márc. 28. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"de ez mindkettőnk részéről csak szórakozás"


Igen, a nők szoktak ilyet csinálni, hogy mindkét részről nyilatkoznak. Pedig általában fogalmuk sincs, mi van a másik fejében, megkérdezik, hogy ugye barátok vagyunk, a fiú meg szerencsétlen, és azt mondja, hogy HÁT PERSZE, mert tudja, hogy ha megmondaná az igazat, akkor végetérne ami most van, és nem mer elszakadni a híg posványtól.

Beszélgess vele őszintén, és éreztesd, hogy nem fog negatív választ kapni. Illetve lehet, hogy csak megszokás.

2011. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész biztos vagyok benne, hogy nem akar tőlem semmit, ezért "nyilatkoztam" az ő nevében is.
2011. márc. 28. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a probléma, amikor a nők egészen biztosak valamiben. És ha felnősz ez nem javul meg, csak rosszabb lesz.
2011. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok benne ennyire biztos, mert tudom, hogy neki egy másik lány tetszik, nem én. Tehát én ebből azt szűröm le, hogy tőlem semmit sem akar.
2011. márc. 28. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:

jaj csillagom.hát nekem is van hogy egyszerre 2-3 srác is bejön!:)

csak nálam mindig úgyvan,hogy valamelyikkel egyro jobban összemelegedek,akkor a többi már el is van felejtve! :D

2011. márc. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tuti hogy valamit érzel iránta még ha ezt annyira nem is veszed észre vagy annyira nem is látszik.
2011. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nő vagyok, az elsőnek sajnos igaza van;)

Fogalmam sincs, mit gondolnak a fiúk. A mostani páromban is BIZTOS voltam, hogy nem akar semmit. Azt fogja mondani, amit hallani szeretnél. Amúgy szerintem ez nem szerelem, csak ilyen testi vonzódás kamasz korban. Ha szerelmes lennél, azt tudnád:)

2011. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!