Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a gátlásossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a gátlásosságomat?

Figyelt kérdés
Nem merek levetkőzni a barátom előtt, mert félek, hogy nem fogok tetszeni neki. Kicsi a mellem...
2011. márc. 28. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt itt már ilyen kérdés, de azért, hogy te is tudd:


Nyugodtan vetkőzz le, biztosan szép vagy, legyél büszke a testedre, ne a médiában látott elvárások legyenek az irányadók! Az egymás előtti lemeztelenedés a bizalom egyik legfelsőbb szintje, amivel visszaélni hasonlóan magas fokú bunkóságnak számít.

A barátod - nyilván - nem a melleid miatt szeret, illetve egész lényeddel együtt szereti azokat is, ha mégsem, akkor döntsd el, hogy megérdemel-e egyáltalán..

2011. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha emiatt hagy el, akkor ne bánkódj miatta, mert akkor meg sem érdemel Téged! Aki igazán szeret, annak nem számít a melled mérete.
2011. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 milán88 válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal! A külső csak látszat,a z a fontos, ami belül van! Ha tényleg szereted, akkor megteszed, és nem szégyenlősködsz! Én is elég gátlásos vagyok, de a barátnőm előtt már 1 hónap után levetkőztem, ő szintén, pedig ő sem egy Pamela Anderson, de

én így imádom, amilyen! semmit nem változtatnék meg rajta! ne légy gátlásos, és meglátod, meg lesz az eredménye...

ő levetkőzött már előtted? ha nem, akkor egy kis játék segíthet ebben! Csókolgasd, simogasd, és közben vedd le szépen lassan a ruháit, és úgy intézd, hogy ő se tudjon ellenállni a kísértésnek, és viszonozza! a siker tuti...

2011. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő 17, én 15.
2011. márc. 28. 14:30
 6/7 anonim válasza:

Én is egyetértek az előttem szólókkal.

És hidd el, hogy a barátod teljes mértékben tisztában van az adottságaiddal és semmi meglepetést nem fogsz okozni neki. Hiszen, ha te is megnézed a környezetedben lévő lányokat, akkor tudod, hogy kinek milyen a teste.

Jó lenne már, ha a lányok végre megszabadulnának attól a tévképzetüktől, hogy csak a hatalmas mell számít és hogy nélküle kevesebbek. Attól leszel jó nő, ha úgy gondolkodsz és úgy viselkedsz és egyáltalán nem számít a melled mérete. Fiatal vagy még és kell egy kis idő, hogy ezt megértsd, de te is rá fogsz jönni erre.

2011. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 évesen örül, hogy meztelen nőt (lányt) láthat!

Nekem most 3 jelöltem is van. Ebből kettőnek nincs igazán nagy melle, de nem biztos, hogy a harmadikat fogom választani.

2011. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!