Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha két (kb. egykorú) testvér kielégíti egymást kézzel maszturbálás közben?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen olvastam valahol, ahol egy 14 éves illető kérdezte hogy gáz-e hogy a 15 éves nővérével néha közösen maszturbálnak és "besegítenek" kézzel. AZt nem tudom hogy az illető fiú-e vagy lány.


Ti mit gondoltok erről?


2011. márc. 27. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi csináltunk 1x iet öcsémmel de részegek voltunk és csak úgy kiváncsiságból... józanul sose csináltuk volna meg :P És soha többé nem is fogunk iet szal nem rendszeres a dolog csak 1x volt. És nem azért mert képtelenek vagyunk kapcsolatot kialakítani, nekem pl. most van barátnőm.

17/F

2011. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A második komment írója vagyok és lány.
2011. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Cigányok!
2011. márc. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10 éves kor alatt ezt fel lehet fogni játéknak, de utána már elég ciki!
2011. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!