Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdenétek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenétek így?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel elég elutasító voltam(neten) és szemétkedtem is vele, bár nem akaratlagosan, de így jött ki, mert közben egy másik lánnyal voltam elfoglalva(élőben és neten), de ebből a másodikból elegem lett és neki is belőlem. Az elsővel találkoztam élőben, árnyaltan bocsánatot is kértem tőle (most nem részletezem hogy miért, de nem olyan egekbe kiáltó bűn) utána még beszéltünk pár hétig, de csak ilyen mellékes beszélgetőpartnernek éreztem, majd 1 hónap szünet (mondjuk úgy, hogy nem voltam elérhető) és utána már nem írt, úgy 10-15 nap után rettentő hiányérzetem lett, régebben mindig írt, hetente 5x legalább és most semmi(félreértés ne essék, sokszor én is írtam..). Hosszú várakozás után ráírtam és a válaszából az derül ki, hogy nem kíváncsi rám, felszínes távolságtartó monológokból állt az egész üzenet.

Iszonyatosan hiányzik, sok rosszat el lehet rólam mondani, alapból egy arrogáns, kiállhatatlan ember vagyok (mások szerint) mostanában próbálok megváltozni, de ha hónapokon át kereste a társaságom, akkor ez nem lehet kizáró tényező. Egyszerűen nem értem, és hozta magával ez az egész trágya a magányosság érzést is, most rohadt magányosnak érzem magam, nem is tudok kapcsolatokat teremteni. Ez a lány megfelelt barátnak, jó beszélőke, határozott kiállás önmagáért, semmi parasztos akcentus, művelt, tündéri lány, akivel jól ellehetett beszélgetni, oké néha kiállhatatlan, de én is..

Bárcsak visszaforgathatnám az időt.


2011. márc. 27. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hat haver, erre rab*sztal


"ne szemetkedj senkivel, mert meg lehet hogy o lesz a fonokod"

2011. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hidd el a munkaügyi hivatal nagyobb szopás
2011. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát felettébb hasonlítasz egy ismerősömre:) Ő is ugyanezt csinálta velem mint te a lánnyal:) az elős válaszolónak igaza van.... valószínű h megelégelte h igy bántál vele és sztem ez érthető is (már boocs)...de azért én még a helyedben egy nagyon megbánós bocsánatkérést tennék SZEMÉLYESEN BOCI SZEMEKKEL ...és még egyszer hangsúlyozom: SZEMÉLYESEN!!! nem msn, nem face-.- ..hanem élőben... :)

Sok sikert :D

2011. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

21:58

Rohadt messze lakik, azt sem tudom hol a háza, csak a várost és kész...

Szóval mindenképp szívás.

2011. márc. 27. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem is a házát kell tudnod... elég a telefonszáma is TE! Pfuj de utálatos amikor rárontanak az emberre a saját házában. Inkább utazz le a városkájába és szólj neki telón, hogy menjen ki eléd. ennyiiiii. Amugy meg velem is pont így bánt egy fiú. Elég sok az ilyen...legalább te beláttad, hogy csúnya dolog volt és bocsánatot kértél.


20/lányka

2011. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

21:58 vagyok:) figyu ha már élőbe taliztatok akkor nem muszáj lemenni hozzá városra meg minden:) találkozzatok megint ott ahol anno:) mondod neki h látni akarod és beszélni szeretnél vele:D ha meg annyire megharagudott hogy nem akar látni akkor telefonon beszélj vele és kérj tőle bocsánatot :) ha tényleg őszintén megbántad akkor megfog :)

Majd írj mi lett :D

2011. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az ő városában találkoztunk, ami mint már mondtam, messze van sajnos. A környezet miatt anno nem is tudtam teljesen önmagam adni, mikor taliztunk (állítása szerint ő sem) Mindketten arrogánsak vagyunk a magunk módján, persze ő tagadná, hogy én is előtte... nem lényeg. A lényeg a lényeg, cseszhetem az egészet. Majd talán ráírok a napokban mégegyszer... (tényleg rohadt messze lakik..)
2011. márc. 28. 20:45
 8/14 anonim ***** válasza:

21:58 ismét:):D

figy most ..sztem nincs veszve minden:)

mindenképp beszélj vele aztán majd elválik:)

am hány évesek vagytok?:)

2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

21:06


Kíváncsi vagy a teljes sztorira? Ha szeretnéd e-mailban elmesélhetem részletesen, mert ha ennél egyértelműbb infokat adnék meg már necces lenne, mert ő is feljár, vagyis úgy emlékszem. Ha érdekel szívesen elmesélem. :P

2011. márc. 29. 21:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen érdekelne:D meséld el :)
2011. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!